Lido tiks pie 26,1 tūkst. kvadrātmetru plaša zemesgabalu Krasta ielā

2011. gada 03. janvāris plkst. 16:00
Autors: BNS
Dalies ar šo rakstu

Rīgas domes (RD) Pilsētas īpašuma komiteja pirmdien atbalstīja atļauju Latvijā lielākajam sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumam Lido privatizēt zemesgabalu Rīgā, Krasta ielā, 26,1 tūkstoša kvadrātmetru platībā, kas atrodas blakus uzņēmuma ēdināšanas kompleksam.

Saskaņā ar dokumentiem apbūvētais zemesgabals Krasta ielā 74 atbilstoši Rīgas teritorijas plānojumam 2006.-2018.gadam atrodas jauktas apbūves ar dzīvojamo funkciju teritorijā.

Dokumentos teikts, ka zemesgabals iznomāts Lido no 1998.gada augusta līdz 2047.gada jūnijam, izmantošanas mērķis ir slidu nomas punkta, slidotavas, kafejnīcas, autostāvvietas un bērnu atrakciju laukuma, kā arī sporta un atpūtas halles būvniecība, apsaimniekošana un teritorijas labiekārtošana.

Pašlaik uz zemesgabala Krasta ielā 74 atrodas slidu noma, slidotava un namiņš ar skatuves nojumi. Tāpat uz tā ir četras vaļējas koka konstrukcijas nojumes, koka konstrukcijas sardzes ēka un vieglas konstrukcijas metāla būve un objekti, kas kalpo slidotavas tehnoloģiskai apkalpošanai un ir demontējami.

Galīgais lēmums par zemesgabala Krasta ielā nodošanu privatizācijai jāpieņem deputātiem Rīgas domes sēdē.
Atpūtas centru Lido Rīgā, Krasta ielā 76, atklāja 1999.gada nogalē.

Lido galvenie darbības virzieni ir sabiedriskā ēdināšana, gaļas produktu pārstrāde, zivju produktu apstrāde, pusfabrikātu ražošana un realizācija. Uzņēmumam Rīgā pieder astoņi restorāni, kā arī viens restorāns atrodas Rīgas rajonā - lidostā Rīga. Lido pieder arī divas ražošanas bāzes un trīs kulinārijas veikali - no tiem divi Rīgā, viens - Liepājā. Pašlaik uzņēmumam tiek īstenots ārpustiesas tiesiskās aizsardzības process.
Kompānijas Lido vienīgais īpašnieks ir uzņēmējs Gunārs Ķirsons.

Dalies ar šo rakstu