Lidojumus no Rīgas uzsāks zviedru aviosabiedrība City Airline

Autors: Anete Ugaine
2010. gada 23. marts plkst. 15:44

Tiks atklāta jauna lidojumu līnija no Rīgas uz Gēteborgas lidostu Landvetter. Biļetes jau ir iespējams rezervēt un lidojumi tiks veikti no 19.aprīļa.

Zviedru aviokompānija City Airline izveidojusi jaunu Skandināvijas lidojumu centru Landvetter Gēteborgā, kurā 15 Skandināvijas un Baltijas aviolīnijas tiks savienotas ar 20 ceļa mērķiem Eiropā.

Ceļotājiem no Rīgas jaunais lidojumu centrs Gēteborgā nozīmēs iespēju sasniegt tādus iekšzemes ceļa mērķus Zviedrijā, kā, piemēram, Vesterosu, Sundsvāli, Ūmeo un Luleo. Turklāt jau no paša City Airline darbības sākuma tiks nodrošināta regulāra avio satiksme arī ar Cīrihi, Mančestru un Birmingemu.

City Airline sola, ka pēc Gēteborgas lidostas pārbūves un darbības optimizācijas, ceļojumā pavadītais laiks saīsināsies.
„Mēs šobrīd strādājam pie sākotnējiem etapiem mūsu jaunajā un lielajā avioreisu tīklā, kurā 15 reģioni Skandināvijā un Baltijā tiks savienoti ar 25 ceļa mērķiem citās Eiropas daļās,” informējis City Airline izpilddirektors Jimmijs Bergkvists.

Jāpiebilst, ka lidojums no Rīgas uz Gēteborgu maksā sākot no 65 eiro, savukārt no Rīgas uz Cīrihi, Mančestru un Birmingemu sākot no 113 eiro.