Lidostā būvēs biznesa parku

2006. gada 03. novembris plkst. 13:16

Šodien VAS Starptautiskā lidosta Rīga un SIA EBO International parakstīja līgumu, kurā atbilstoši detālplānojumam 3 līdz 5 gadu laikā lidostas biznesa parka teritorijā 21 hektāra platībā tiks uzbūvētas 3, 3+ un 4 zvaigžņu viesnīcas, biroju ēkas, konferenču un izstāžu centrs, izveidots parks un zaļumzona.

VAS Starptautiskā lidosta Rīga šī gada 16. jūnijā izsludināja konkursu "Par zemes nomas tiesībām VAS Starptautiskā lidosta Rīga biznesa parka teritorijā".

Konkursa nolikumus izņēma 14 pretendenti, piedāvājumus iesniedza divi no tiem. 28. septembrī konkursa komisija pieņēma lēmumu par uzvarētāju atzīt SIA EBO International", kas bija iesniegusi piedāvājumu par visiem četriem nomai izsludinātajiem zemes gabaliem – lotēm, Db.lv informēja VAS Starptautiskā lidosta Rīga sabiedrisko attiecību un reklāmas nodaļa.

Līdz ar to lidosta kļūs ne tikai par vietu, kurā cilvēki šķērso Latvijas robežu, bet arī par nozīmīgu sabiedrisku centru.

Jau pašreiz biznesa parka teritorijā ir uzbūvēts Latvijas pasta šķirošanas komplekss, kravu apstrādes centri, tiek būvēta SAS pilotu akadēmijas ēka, Preses nama ražošanas komplekss, loģistikas centrs.