Lidosta: Rixport investēt nemaz nevēlas

2013. gada 04. oktobris plkst. 7:55
Dalies ar šo rakstu

Norvēģi grib atteikties no mazāk rentablajām projekta daļām, saka lidostas pārstāvji; lidosta nav ļāvusi attīstīties, uzstāj Rixport.

Mums nav tiesību pildīt norvēģu invetoru prasības, proti, atlaist nomas maksu vai pārtraukt līgumu par atsevišķām projekta sadaļām, tā radot valsts kapitālsabiedrībai zaudējumus, Dienas Biznesam norāda Starptautiskās lidostas Rīga Komerciālā departamenta direktors Artūrs Saveļjevs.

«Tas vairāk izskatās pēc atklātas demagoģijas un nevēlēšanās savus projektus realizēt,» saka Lidostas Rīga Juridiskā departamenta direktore Lauma Jenča, piebilstot, ka neviens nav pateicis, kā tieši kaitniecība veikta. Viņa arī uzsver, ka no Rixport neviens nav griezies ne Mārupes novada domē, ne lidostā ar tehnisko nosacījumu pieprasījumu, ja neskaita nepabeigto ēku.

Rixport nav prasījusi arhitektūras un plānošanas uzdevumu, apstiprina Mārupes būvvaldes vadītāja Aida Lismane. Tā vietā uzņēmums vēstulē uzdevis hipotētisku jautājumu par arhitektūras un plānošanas uzdevuma izdošanu, uz ko būvvalde arī sniegusi teorētisku atbildi. Būvniecības iesniegums par konkrētiem projektiem no Rixport neesot saņemts.

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.

Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām