Lielākā komercķīla – SIA InCredit Group

2014. gada 29. jūlijs plkst. 14:18
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Finanses
Dalies ar šo rakstu

Pagājušajā nedēļā Uzņēmumu reģistrā ierakstītas 102 komercķīlas, bet 176 tika dzēstas, liecina Lursoft dati.

Reģistrēto komercķīlu kopējā prasījuma summa ir 187 miljardi eiro, no kuriem ir spēkā komercķīlas ar kopējo maksimālo prasījuma summu 125 miljardi eiro. Dzēsto reģistrēto komercķīlu kopējā prasījuma summa ir 62 miljardi eiro.

Lielāko komercķīlu pagājušajā nedēļā devusi SIA InCredit Group – 37,4 miljonu eiro apmērā. Ķīlu ņēmusi AS Rietumu banka.

Otras lielākās ķīlas devējs bijusi AS Agrofirma Tērvete, kā parādnieku norādot AS Tērvetes AL. Ķīlas kopējā maksimālā prasījumu summa ir 26,2 miljoni eiro, un tās ņēmējs bijusi AS Swedbank.

Trešo lielāko komercķīlu devusi SIA Damme Real Estate, kā parādnieku norādot SIA RCH Management. Ķīlas kopējais apmērs ir 17,199 miljoni eiro, un to ņēmusi AS DNB banka.

Aizvadītajā nedēļā 7,163 miljonu eiro lielu komercķīlu devis uzņēmums Irvinton Holdings Limited, kā parādnieku norādot SIA Tukums DH. Komercķīlu ņēmusi Nordea Bank AB. Banka ņēmusi arī 6,5 miljonu eiro vērtu ķīlu, kuru devusi SIA SPI Distribution.

Pagājušajā nedēļā AS Tukuma straume devusi komercķīlu 5,25 miljonu eiro vērtībā, ko ņēmusi AS SEB banka.

Tāpat aizvadītajā nedēļā reģistrēta 4,3 miljonu eiro vērta komercķīla, ko devusi SIA Abi krasti, bet kā parādnieks uzrādīts SIA RKO. Ķīlu ņēmusi SIA RKO Noliktava.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds