Lielākās algas – Aizkraukles bankā

2010. gada 21. maijs plkst. 7:49
Autors: Ieva Mārtiņa
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

Otrs augstākais vidējais atalgojums komercbanku vidū mēnesī – 1,35 tūkst. Ls – bijis UniCreditBank, trešais – Reģionālajā Investīciju bankā – 1,3 tūkst. Ls. Latvijas Bankā vidēji mēnesī darbinieka bruto atalgojums pērn bijis 1,6 tūkst. Ls – par 13% mazāks nekā 2008. gadā. 

LD/DB apkopotā informācija liecina, ka no kopumā 22 bankām vidējais atalgojums samazinājies 13 bankās, bet darbinieku skaits sarucis 15 bankās. 

Savukārt lielākais mēneša atalgojums banku valdes un padomes locekļiem pagājušā gadā  bijis UnitCredit Bank – virs 12 tūkstošiem latu mēnesī. LD/DB raksta, ka vēl 2008. gadā vismaz piecās bankās valdes un padomes locekļa vidējais atalgojums (alga, prēmijas) mēnesī pārsniedza 10 tūkst. Ls, bet 2009. gadā tādas bija vien pāris. Būtiskākais vidējā atalgojuma samazinājums skāris valstij piederošās Parex bankas valdi un padomi – salīdzinot ar 2008. gadu, atalgojums samazinājies par vairāk nekā 60% līdz vidēji 6,2 tūkst. Ls mēnesī. Valdes un padomes locekļu atalgojums ievērojami samazinājies arī Trasta komercbankā un Rietumu bankā.

LD/DB aplēses liecina, ka 2009. gadā vidējais mēneša atalgojums banku valdes un padomes locekļiem samazinājies līdz pieciem tūkst. Ls iepretim aptuveni sešiem tūkst. Ls 2008. gadā.

 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām