Lielveikalā dzimusī meitenīte jau staigā

2015. gada 16. janvāris plkst. 12:35
Autors: Db.lv
Dalies ar šo rakstu

Uzņēmums «Rimi Latvia» sarūpējis dāvanu pirms gada Bauskas «Rimi» veikalā dzimušajai meitenītei. Ceturtdien, 15. janvārī, ģimene ieradās Bauskā, lai saņemtu šo dāvaniņu, vēsta reģionālais medijs Bauskas Dzīve.

«Mazā Amēlija jau staigā, sāk mums arī kaut ko stāstīt. Bērniņš aug vesels, viss ir kārtībā,» tā skaidroja meitenes māmiņa Dace Gūtmane. Ģimene dzīvo Vecumnieku novada Bārbelē. Vīrs Aigars Gūtmanis atrod darbu pie apkaimes zemniekiem, Dace «strādā» par māmiņu četriem bērniem. Amēlija ir jaunākais mazulis ģimenē. Vecākās māsas, kā arī brālis mācās Skaistkalnes vidusskolā.

Bauskas «Rimi» vadītājs Mārtiņš Puķāns pastāstīja, ka gada garumā kopš meitenītes dzimšanas tirgotava ik mēnesi jaundzimušās ģimenei 70 eiro vērtībā ļāva iegādāties dažādas bērniņam nepieciešamās preces, tostarp autiņbiksītes, rotaļlietas, kā arī produktus mazuļa ēdināšanai. «Viņi tiešām regulāri ieradās veikalā un pirka visu, kas bērniem un pašiem nepieciešams. Neko bērnam un ģimenes vajadzībām neatbilstīgu viņi neiegādājās,» skaidro veikala vadītājs.

D. Gūtmane atzīst, ka 70 eiro vērtais atbalsts bijis ļoti noderīgs. Tagad viņa mācīsies bez tā iztikt. Ģimene nedēļā reizi cenšas ar autobusu atbraukt uz Bausku, jo pilsētas veikalos produkti ir lētāki nekā laukos. Pie reizes nokārto arī citas vajadzīgās lietas. Vienīgi mediķa pakalpojumus viņi izmanto uz vietas, apmeklējot ģimenes ārstu Uldi Mantonu.

Bauskas Dzīve atgādina, ka pērn, 7. janvārī, «Rimi» veikalā Bauskā piedzima meitenīte. Veikala darbinieki operatīvi izsauca neatliekamo medicīnisko palīdzību, kas nogādāja māmiņu un viņas jaundzimušo mazuli slimnīcā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām