Lienes Candy izgāšanās atklāšanas pasākumā Lattelecom nesusi milzīgu publicitāti

2013. gada 02. augusts plkst. 12:21
Sadaļa: Video
Dalies ar šo rakstu

«Spēcīgā vokāla īpašniece Liene Candy atklāj bezmaksas WiFi teritoriju kūrortpilsētā Jūrmalā,» šādu paziņojumu uzņēmums Lattelecom sniedza pēc notikušā pasākuma. Sociālajos medijos gan milzu ātrumā izplatījās vietnē YouTube ievietots video, kurā vērojama Lienes Candy neveiklā uzstāšanās, jaucot un piemirstot tekstu.

24. jūlijā Liene Candy un Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar Lattelecom atklāja WiFi soliņus, kas turpmāk iezīmēšot teritoriju, kur kūrortpilsētas iedzīvotāji un viesi varēs lietot bezvadu internetu bez maksas. Pasākumā piedalījās arī Jūrmalas pilsētas domes izpilddirektora p.i. Gunta Smalkā un Lattelecom Biznesa klientu daļas direktors Gusts Muzikants.

«Šobrīd mēs šeit esam sa...sanākuši kopā, lai atklātu šo skaisto WiFi soliņu un vēl 25, man liekas 25 vietas Jūrmalā, un... khm... tūlītās apskatīsimies manā špikerī... Kas mums te ir rakstīts? Visu es jums neteikšu, bet nolasīšu ļoti svarīgu informāciju - tātad šis ir pirmais bezvada interneta punkts Latvijā... nē, Latvijā pirmais parādījās 2002. gadā, bet Jūrmalā šis ir pirmais. Pareizi, ja? Nākat tuvāk man, palīdzēsiet, ja nu gadījumā kas,» tā augstpapēžu kurpēs un apspīlētā apģērbā tērptā dziedātāja sāka atklāšanas pasākumu, aicinot pie sevis pilsētas un uzņēmuma pārstāvjus.

«Par cik mēs jau esam, kā saka, samainījuši visu gaitu no beigām uz sākumu, tad principā es varētu arī dot jums vārdu Guntas Smalkās kundzei. Jūs Guntas Smalkās kundze, sveicināti,» turpina Liene Candy, paspiežot pilsētas pārstāvei roku. «Gusts,» viņa saka, sarokojoties ar Lattelecom pārstāvi. «Jā, tātad es došu vārdu Guntas Smalkās kundzei, kura ir Rīgas domes izpilddirektore,» seko viņas paziņojums, kuru steidz izlabot G. Muzikants. «Jūrmalas...ph... Jūrmalas domes izpilddirektorei,» pārlabo pasākuma vadītāja.

Kad runa ir beigusies, Lienei Candy rodas problēmas atminēties arī nākamā runātāja amatu: «Jā, un tagad es došu vārdu... tātad Biznesa klienta daļas izpild... nē, direktoram, ja? Gustam Muzikantam. Es atvainojos, šitik nopietni cilvēki, es pilnīgi uztraukusies esmu.»

Papildu visiem pārpratumiem, brīdī, kad G. Muzikants sāk runāt par tehnoloģijām, viņu pārtrauc mūzikas skanēšana.

Lūgta komentēt, kā Lattelecom vērtē Liene Candy sniegumu šajā atklāšanas pasākumā, vai tas atbilda plānotajam un cerētajam, uzņēmuma pārstāve Ērika Kirsone-Kriviņa biznesa portālam db.lv sagatavotajā atbildē norāda: «Jūrmalas bezmaksas bezvadu interneta soliņa atklāšanas pasākums neplānoti kļuva par interneta sensāciju, kas nodrošināja milzīgu WiFi publicitāti un labus Lattelecom biznesa rezultātus.»

Taču vaicāta, vai uzņēmums arī turpmāk plāno sadarboties ar Liene Candy, viņa vien atbildēja, ka «Lattelecom arī turpmāk aktīvi organizēs aktivitātes, lai sabiedrībā popularizētu bezmaksas WiFi priekšrocības interneta lietošanā. Taču uzņēmums nesniedz detalizētus komentārus par komerciālās sadarbības partneriem.»

Dalies ar šo rakstu