Liepājā apspriež plūdu risku

2011. gada 28. februāris plkst. 9:33
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Liepājā sākusies apdraudēto teritoriju apsekošana atbilstoši Liepājas pilsētas plūdu kartei. Liepājas pašvaldības policija apseko iespējamās plūdu apdraudētās teritorijas, lai veiktu precīzu applūstošajā teritorijā mītošo iedzīvotāju un mājdzīvnieku uzskaiti. 

Par šādu rīcību nolemts Liepājas domes civilās aizsardzības komisijas sēdē 25. februārī. Komisija apstiprināja pasākumu plānu, kas paredzēts iespējamo plūdu gadījumā. Operatīvie dienesti ir gatavi nepieciešamības gadījumā nekavējoties rīkoties, lai savlaicīgi tiktu evakuēti cilvēki un mājdzīvnieki, kā arī tiktu organizēti satiksmes ierobežošanas pasākumi un citas vitāli svarīgas darbības.

Operatīvo dienestu pārstāvji komisijas sēdē atzina, ka šobrīd nekādu plūdu draudu Liepājā nepastāv, bet preventīvo pasākumu plāns ir jāizstrādā un jāpārrunā, lai visi iesaistītie dienesti būtu informēti un gatavi jebkādiem situācijas pavērsieniem.
 
Plānā apkopota arī informācija par izmitināšanas vietām un ēdināšanas nodrošināšanu iedzīvotāju evakuācijas gadījumā. Plānots, ka Liepājas Sociālais dienests nepieciešamības gadījumā organizēs evakuēto iedzīvotāju izvietošanu un ēdināšanu.

 

Populārākās ziņas

Nepalaid garām