Pārtika

Liepājas kafijas fabrikas apgrozījums audzis, zaudējumi sarukuši

Dienas Bizness, 03.04.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

SIA «Liepājas kafijas fabrika» 2017.gadā strādāja ar apgrozījumu 1,875 miljonu eiro apmērā, kas bija par 6,2% vairāk nekā gadu iepriekš, ziņo «Lursoft» Klientu portfelis.

Pērn uzņēmumam izdevies samazināt zaudējumus, tie bija 17 tūkstoši eiro jeb teju sešas reizes mazāk nekā 2016.gadā.

2017.gadā SIA «Liepājas kafijas fabrika» turpināja ražot šķīstošo kafiju un pēc pasūtījuma tā ražoja arī malto kafiju. Latvijā uzņēmums pārdeva produkciju 36% apmērā no kopējā apgrozījums, savukārt pārējo eksportēja, ievērojamāko pārdošanas apjomu pieaugumu sasniedzot Ukrainā.

Uzņēmuma eksportētās produkcijas apmērs pērn veidoja 64% no apgrozījuma, kas ir pieaugums salīdzinājumā ar 2016.gadu, kad SIA «Liepājas kafijas fabrika» eksportēja 55% no kopējā apgrozījuma.

2017.gada beigās SIA «Liepājas kafijas fabrika» nodarbināja 27 darbiniekus.

Šogad uzņēmums turpinās ražošanu, meklēs jaunus sadarbības partnerus un noieta tirgus. SIA «Liepājas kafijas fabrika» turpinās arī pievērst uzmanību ražošanas izmaksu kontrolei, optimizācijai un ražošanas efektivitātes paaugstināšanai.

SIA «Liepājas kafijas fabrika» apgrozījums 2016.gadā bija 1,766 miljoni eiro, bet tās zaudējumi bija 97 tūkstoši eiro.

«Lursoft» izziņa liecina, ka SIA «Liepājas kafijas fabrika» dibināta 2001.gadā, un tās reģistrētais pamatkapitāls ir 3 337 000 eiro. Uzņēmuma dalībnieki ir divi Ukrainā reģistrēti uzņēmumi. Lielākais īpašnieks ar 84% kapitāldaļu ir SIA «Aktīvu pārvaldīšanas kompānija »Rietumu investīciju grupa«», savukārt atlikušie 16% pieder Ukrainas-Anglijas kopuzņēmumam SIA «Galka LTD».

Komentāri

Pievienot komentāru