Liepājas mērs prasa paskaidrojumus Latvijas dzelzceļam

2011. gada 26. janvāris plkst. 15:39
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks nosūtījis valsts a/s Latvijas dzelzceļš valdes priekšsēdētājam Uģim Magonem adresētu vēstuli ar aicinājumu sniegt skaidrojumu par 24. janvārī radušos ārkārtas situāciju Liepājā, kad pilnībā tika apturēta transporta kustība uz vienas no maģistrālajām ielām ilgstoši slēgtas dzelzceļa pārbrauktuves dēļ.

Nosūtītajā vēstulē norādīts, ka Raiņa iela pilsētas transporta plūsmā ir viena no svarīgākajām ielām satiksmes organizēšanā, tāpēc pārbrauktuves slēgšana radīja sastrēgumus vairāk nekā stundas garumā. Domes priekšsēdētājs aicina uzņēmuma vadību turpmāk par tik laikietilpīgiem darbiem, kas paredz dzelzceļa satiksmes slēgšanu uz ilgāku laiku, savlaicīgi informēt Liepājas pašvaldību. Laikus saņemot šādu informāciju, būtu iespējams nodrošināt satiksmes plūsmas organizāciju pa apvedceļiem un informēt iedzīvotājus.

Pirmdienas rītā Liepājā uz pusotru stundu bija slēgta dzelzceļa pārbrauktuve, kas savieno pilsētas ziemeļu priekšpilsētu ar pilsētas centru un Vecliepāju.  Liepājas stacijas priekšnieks Juris Stukovs presē bija izteicies, ka uzskata to par normālu situāciju, jo dzelzceļniekiem esot jāstrādā.

Populārākās ziņas

Nepalaid garām