Liepājas metalurga meitasuzņēmumu ostā turpinās vadīt Pēteris Iesalnieks

2014. gada 06. janvāris plkst. 16:15
Autors: Db.lv
Dalies ar šo rakstu

Pēc izmaiņām AS Liepājas metalurgs meitasuzņēmuma AS Liepājas osta LM valdē to turpinās vadīt Pēteris Iesalnieks, kurš uzņēmumā darbojas jau kopš tā pirmsākumiem. Kā uzzināja DB, līdzšinējā AS Liepājas osta LM padome tika atcelta pilnībā. Jaunās padomes sastāvā ir Inese Odiņa, Mārtiņš Berķis-Bergs, Haralds Kālis un Kaspars Kulbergs. Padomes locekļi ir profesionāļi ar pieredzi finanšu jomā un uzņēmumu vadībā. To vidū ir arī zvērināts advokāts un AS “Liepājas osta LM” lielākā kreditora Nordea Bank Finland Plc Latvijas filiāles pārstāvis.

Valdē no līdzšinējā sastāva ir palicis Pēteris Iesalnieks, kā arī iecelts jauns loceklis - Gatis Svētiņš. Iepriekšējās valdes locekļi Olafs Vītols un Aleksandrs Vaļums vairs nav jaunās valdes sastāvā.

Pēteris Iesalnieks ir līdzšinējais valdes loceklis ar lielu pieredzi un darbojies uzņēmumā no tā pirmsākumiem. Ieguvis sadarbības partneru uzticību, kā arī apliecinājis gan gatavību, gan spējas nodrošināt uzņēmuma darbību līdz pārdošanai, uzlabojot naudas plūsmu tuvākajā laikā.

Populārākās ziņas

Nepalaid garām