Liepājas metalurgs pārjauno komercķīlu

2011. gada 05. oktobris plkst. 16:09
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Metalurģijas a/s Liepājas metalurgs pārreģistrējusi komercķīlu par kopējo prasījuma summu 72,19 miljoni latu.

Pārjaunojums reģistrēts 4. oktobrī, liecina Komercķīlu reģistra informācija. Komercķīlas ņēmējs ir Finanšu ministrija, ieķīlāti ir visi ķermeniskie pamatlīdzekļi. Ķīlas ņēmējam ir tiesības pārdot ieķīlāto mantu bez izsoles. iepriekšējais komercķīlas pārjaunojums reģistrēts šā gada 28. jūlijā.

Db.lv jau rakstīja, ka 2009. gada 30 decembrī valsts piešķīra galvojumu kredītam, kuru uzņēmums solīja ieguldīt modernizācijā. Līgums par projekta finansēšanu tika noslēgts starp Liepājas metalurgu un UniCredit MedioCredito Centrale S. p. A. (UniCredit). Modernizācijas otrajam posmam jānoslēdzas 2011. gadā ar jaunu tēraudkausēšanas rūpnīcu. Pašreiz jaunā rūpnīca ir pabeigta, taču strādā testa režīmā, jo jānovērš vairākas nepilnības.

Šā gada pirmo sešu mēnešu laikā metalurģijas kompānijas Liepājas Metalurgs (LM) apgrozījums bija 128,7 miljoni latu, kas ir par 43,7 miljoniem latu vairāk nekā 2010. gada pirmajā pusē. No pērn pirmo sešu mēnešu 7,8 miljonu latu lielajiem zaudējumiem šogad šajā pašā laika periodā rūpnīca panākusi 2,25 miljonu latu peļņu.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām