Liepājas metalurgs pērn nopelnījis 2,47 milj. Ls

2012. gada 25. maijs plkst. 17:24
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

A/s Liepājas metalurgs pagājušo gadu noslēdzis ar 2,47 milj. Ls peļņu, savukārt uzņēmuma apgrozījums 2011. gadā bija 206,14 milj. Ls.

Liepājas metalurga apgrozījums pagājušajā gadā, salīdzinot ar 2010. gadu, pieaudzis par 11,88 milj. Ls, liecina Klientu Portfelis dati.

Salīdzinājumam – iepriekšējā gadā a/s Liepājas metalurgs, kas ir Baltijā vienīgais melnās metalurģijas uzņēmums, darbojās ar 6,69 milj. Ls zaudējumiem.

Pagājušajā gadā a/s Liepājas metalurgs realizēja vērienīgu tērauda ražošanas modernizācijas procesu, kā arī sakārtoja un modernizēja metāllūžņu uzglabāšanas un iekraušanas infrastruktūru, saskaņā ar uzņēmuma vadības ziņojumā sniegto informāciju, vēsta Klientu Portfelis.

Šogad uzņēmums plāno ieguldīt resursus lūžņu padošanas sistēmas pilnveidošanā, kā arī izbūvēt autoceļu un tehnoloģisko ceļu, kas ļautu nodrošināt veiksmīgāku elektrotēraudkausēšanas ražotnes darbu.

Iepriekš intervijā laikrakstam Dienas Bizness uzņēmuma akcionāru padomes priekšsēdētājs Sergejs Zaharjins norādīja, ka bez valsts galvojuma pastāvētu «iespējas zaudēt Liepājas metalurgu». Viņš norādīja, ka kritiskais punkts uzņēmumam gan aiz muguras, taču grūtais periods vēl turpinās.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām