Liepājas papīrs septembrī kļūs inovatīvāks

2011. gada 10. augusts plkst. 16:27
Autors: BNS
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Liepājas poligrāfijas uzņēmums Liepājas papīrs septembrī cer sākt darbināt jaunās tehnoloģijas un sākt inovatīvu uzlīmju ražošanu, stāsta uzņēmuma prezidents Jānis Vilnītis.

Viņš informēja, ka šonedēļ Liepājas papīra ražotnē sākts uzstādīt Nīderlandē iegādātu jauno iekārtu, kas kopā ar palīgierīcēm izmaksāja aptuveni vienu miljonu eiro (702,8 tūkstošus latu).

Pēc iekārtas uzstādīšanas iecerēts apmācīt darbiniekus, klāstīja Vilnītis, paužot cerību, ka jau septembrī "Liepājas papīrs" varēs sākt ražot jauno produkciju ‒ etiķetes, kādas Baltijā pašlaik neviens neražo.
Jau vēstīts, ka Liepājas papīra konsolidētais apgrozījums pērn sasniedza vairāk nekā 3,9 miljonus latu, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās vairākkārt un pirms nodokļu samaksas bija 22 tūkstoši latu.

Liepājas papīram pieder daļas sešos uzņēmumos. No tiem trijos uzņēmumos – First Labels, LP Poligrafija Maskavā un LP Poligrafija Lietuvā ‒ Liepājas papīram pieder 100% kapitāldaļu, divos uzņēmumus (NTS Poļigrafija Baltkrievijā un mārketinga projektu aģentūra Fortius) ‒ 50%, savukārt Kurzemes biznesa inkubatorā poligrāfijas uzņēmumam pieder 8%.

Kompānija Liepājas papīrs izveidota 1993.gadā uz bijušās Liepājas papīra izstrādājumu fabrikas bāzes. Liepājas papīrs ražo etiķetes, biļetes un ir viens no lielākajiem šādas produkcijas ražotājiem Baltijas valstīs. Kompānija arī tirgo kancelejas preces. Uzņēmumam ir pārstāvniecība Krievijā un Lietuvā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām