Jaunākais izdevums

Liepājas uzņēmums «InPass» ir izstrādājis automātisko ieejas sistēmas konceptu, kas turpmāk nodrošinās sporta zāles «Royal Fitness» apmeklētājiem iespēju jebkurā diennakts laikā iekļūt nodarbību telpās, kā arī veiks mērījumus par sporta zāles apmeklējuma plūsmu un lietošanas paradumiem.

Sporta zāles «Royal Fitness» pārstāvis Guntis Kopštāls skaidro, ka, pateicoties jaunajai sistēmai, turpmāk sporta zāles apmeklētājiem pakalpojuma saņemšana būs ērtāka. «Katram klientam būs nepieciešams izveidot savu profilu, lai saņemtu ieejas kartīti. Vajadzēs veikt mēneša maksājumu, un sporta zāles durvis klientam būs atvērtas 24 stundas diennaktī visu gadu, kā arī svētku dienās bez laika ierobežojuma,» pastāstīja G.Kopštāls.

Iekārta veiks mērījumus par klientu plūsmu diennakts griezumā un būs iespēja izdarīt secinājumus, kas balstīti uz reāliem faktiem.

«Iekārta ir izveidota tā, lai arī aizņemtiem cilvēkiem savlaicīgi atgādinātu par maksājuma veikšanu, jo sistēma uz klienta norādīto kontakttālruni vai epastu sūtīs atgādinājums. Papildus mēs varēsim uzraudzīt iekārtas tehnisko stāvokli un nepieciešamības gadījumā operatīvi sniegt palīdzību,» paskaidroja uzņēmuma «InPass» vadītājs Raivis Ekšteins.

Viņš arī skaidro, ka sistēma fiksēs katra klienta atnākšanas un aiziešanas laiku un iekārta veidota tā, lai durvis atvērtos un aizvērtos automātiski. Savukārt par kārtības ievērošanu sporta zālē rūpēsies videonovērošanas sistēma.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Lai atvieglotu elektronisko darba laika uzskaiti būvobjektos un citos objektos, kuros nav elektrības pieslēgums, Liepājas uzņēmums «InPass» radījis aplikāciju, kas darbojas Android platformās.

Plānots, ka aplikācija atvieglotu uzskaitīt darba laiku un attālināti iepazīties ar datiem reāllaikā.

«Līdz šim mūsu pakalpojumu varēja izmantot tie klienti, kas darba laika uzskaites iekārtu novietoja būvobjektā vai darba vietā, kurā bija nepieciešams fiksēt darbinieku darba laiku. Tāpēc bija jāsper nākošais attīstības solis un mēs radījām aplikāciju,» pastāstīja uzņēmuma «InPass» vadītājs Raivis Ekšteins.

Viņš norādīja, ka pateicoties aplikācijai, būvlaukumā vai kādā citā objektā vairs nav nepieciešama darba laika uzskaites iekārta. Katrs darbinieks, kura darba laiku būs nepieciešams fiksēt, ar speciālu kartīti aktivizēs aplikāciju un dati automātiski tiks nosūtīti vienotā sistēmā. «Pietiks, ja aplikācija būs tikai būvdarbu vadītājam, brigadierim vai kādai citai atbildīgajai personai un klients reāllaikā varēs redzēs datus, kuri darbinieki cikos ieradušies darbā, cik stundas strādājuši un kādi ir bijusi atpūtas brīži,» papildināja R.Ekšteins.

Komentāri

Pievienot komentāru
Tehnoloģijas

Liepājā tapis Digitālo inovāciju parks

Anda Asere, 28.08.2020

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Tā mērķis ir apvienot informācijas tehnoloģiju speciālistus un izglītot sabiedrību, ilgtermiņā mērķējot attīstīt uzņēmējdarbību, radīt jaunas darbavietas un samazināt bezdarbu.

Tāpat iecerēts uzlabot sabiedrības digitālās prasmes, palīdzēt IT speciālistiem sākt un turpināt izaugsmi, kā arī rast iespējas attīstīties inovatīviem IT uzņēmumiem Liepājā.

Digitālo inovāciju parku dibinājusi Liepājas pašvaldība, Liepājas speciālā ekonomiskā zona, "UPB" un "Sense Media". Pirms parka izveides pašvaldība veica IT uzņēmumu aptauju, tikās ar tiem. Diskutējot par to, kādi izaicinājumi ir kompānijām, visi norādīja uz speciālistu trūkumu, kas ir šķērslis izaugsmei. "Ja trūks darbinieku, mazi uzņēmumi nekad nekļūs par lieliem. Tāpēc Digitālo inovāciju parka prioritāte ir nodrošināt profesionāļus ar piekļuvi zināšanām, prasmēm, iespējām," tā Agate Ambulte, Digitālo inovāciju parka vadītāja.

Komentāri

Pievienot komentāru