Līgatnes papīrfabrika kāpina apgrozījumu

2011. gada 01. augusts plkst. 15:08
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Papīrfabrika Līgatne, kuras apgrozījums pagājušā gada pirmajā pusgadā bija 1,6 milj. Ls, šogad attiecīgajā laika periodā sasniegusi jau 2,1 milj. Ls.

Tas nozīmē, ka apgrozījums šogad pieaudzis par vairāk nekā 30%, DB informēja papīrfabrikas pārstāve Oļesja Dreimane.

DB jau rakstīja, ka uzņēmums šogad plāno palielināt apgrozījumu līdz četriem miljoniem latu. Iepriekšējos gados tas bijis samērā līdzīgs. Proti, 2010.gadā – 3,47 milj. Ls, bet 2009. gadā – 3,12 milj. Ls latu; zaudējumi pērn pārsniedza 200 tūkst. Ls.

Līdz vasaras beigām Līgatnes papīrfabrikā tiks uzstādītas iekārtas, kas ļaus ražot kvalitatīvāku papīru. Uzņēmums plāno arī palielināt saražotās produkcijas apjomu. Paralēli tas pilnveido papīra ražošanas izejmateriāla – makulatūras, kā arī tetrapaku – savākšanas sistēmu Latvijā.

Fabrikā notiek arī rekonstrukcija, ko plānots pabeigt šīs vasaras beigās. Kopējais investīciju apjoms ir 1,5 milj. LS (projektu līdzfinansē Norvik banka, daļu sedz investori un pats uzņēmums). Līdz ar plāniem ražot kvalitatīvāku papīru nākamajā, aiznākamajā gadā varot mainīties arī papīrfabrikas klientu struktūra.

Plānots arī palielināt saražotās produkcijas apjomu – par 15 – 20%. Uzņēmums ir pietiekami stabili strādājis gan pirms krīzes, gan krīzes laikā.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām