Likvidējamā RSK izsolīs automašīnu, mākslas priekšmetus, datortehniku, biroja mēbeles

2011. gada 03. janvāris plkst. 9:44
Autors: Ieva Mārtiņa
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Šogad 12. janvārī Rīgas domei piederošā likvidējamā RSK Apdrošināšanas AS atklātā, mutiskā izsolē ar augšupejošu soli pārdos kustamo mantu – automašīnu, mākslas priekšmetus, datortehniku, biroja mēbeles un aprīkojumu. Izsolē, kas notiks Lāčplēša ielā 38, tiks pārdota 2005. gadā iegādātā vieglā automašīna Mercedes –Benz Viano par sākumcenu 5 760 lati, kā arī monitori, datori, printeri, kur cena svārstās no pāris latiem līdz vairāk nekā 100 latiem, liecina informācija RSK Apdrošināšamas AS mājas lapā. Izsolē tiek pārdotas gleznas – Valda Opmaņa Lauku ziedi ar sākumcenu 102 lati un Intas Bērentes- Strengas glezna Iedoma ar sākumcenu 60 lati.  Tāpat izsolē varēs iegādāties seifu, grāmatu plauktus, galdus, skapjus, telefonus, u.c. kustamo mantu.

Paredzēts, ka objektiem, kam izsoles sākumcena noteikta 1 - 49  Ls, augšupejošais solis ir viens lats, objektiem, kam izsoles sākumcena noteikta vienāda vai lielāka kā 50 Ls, augšupejošais solis ir desmit lati, bet objektiem, kuru izsoles sākumcena noteikta vienāda vai lielāka kā 1 000 Ls - augšupejošais solis ir 100 Ls.

Jau vēstīts, ka RSK apdrošināšanas AS ēka Lāčplēša ielā 38 par 1,51 miljonu latu pārdota ārvalsts fiziskai personai. RSK sākotnēji piederēja divas ēkas - Lāčplēša ielā 38 un Lāčplēša ielā 60. Ēka Lāčplēša ielā 60 jau 2009.gada jūnijā tika pārdota pašvaldības uzņēmumam Rīgas nami par sertificēta vērtētāja BDO Invest Rīga noteikto nekustamā īpašuma vērtību - 787 tūkstošiem latu.

Rīgas dome RSK likvidāciju atbalstīja 2010.gada 19.janvārī. Saskaņā ar Finanšu un kapitāla tirgus komisijas lēmumu pašlaik anulētas visas RSK licences apdrošināšanas veikšanai un jauni līgumi ar klientiem netiek slēgti.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds