Linda Mūrniece strādās izdevniecībā Rīgas viļņi

2011. gada 06. septembris plkst. 11:38
Autors: LETA
Sadaļa: Sabiedrība
Dalies ar šo rakstu

Bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece no 8.septembra sāks strādāt izdevniecībā Rīgas viļņi, aģentūrai LETA apstiprināja SIA Izdevniecība Rīgas viļņi valdes priekšsēdētāja Aija Simsone.

Viņa norādīja, ka Mūrniece esot pieņēmusi piedāvājumu «pievienoties izdevniecības augstākā menedžmenta komandai». Sākotnēji bijusī iekšlietu ministre izdevniecībā pildīšot galvenā redaktora Aiņa Saulīša vietnieces pienākumus, taču viņas amats vēl varētu tikt mainīts atkarībā no tālākiem viņas pienākumiem.

Sākot darbu, Mūrniecei tiks uzticēta atbildība par dažādu jaunu izdevniecības projektu izveidi un esošo attīstību, bet precīzāki viņas pienākumi būs zināmi mēneša laikā, pastāstīja Simsone.
Izdevniecības vadītāja Mūrnieci vērtē kā augsta līmeņa profesionāli, tāpēc viņa prognozē, ka bijusī iekšlietu ministre būs veiksmīgs papildinājums Rīgas viļņu komandai. «Man ir prieks, ka viņa atgriežas mediju vidē,» sacīja Simsone.
Ar pašu Mūrnieci aģentūrai LETA šovakar neizdevās sazināties, taču vēl pagājušajā nedēļā viņa aģentūrai LETA nevēlējās komentēt savas izredzes tikt pieņemtai darbā izdevniecībā Rīgas viļņi.

Kā ziņots, 6.jūnijā Mūrniece aizvadīja pēdējo dienu iekšlietu ministres amatā, kurā viņa strādāja kopš 2009.gada marta, kad darbu sāka Valda Dombrovska (V) pirmā valdība. Promejot Mūrniece atzina, ka ir noslēdzies svarīgs posms viņas dzīvē, kas bijis piepildīts ar dažādiem notikumiem, lēmumiem, pozitīvām un ne tik pozitīvām emocijām, bet, pats svarīgākais, ar cilvēkiem, kuri viņai bijuši līdzās.

Līdz ar Mūrnieces aiziešanu no amata iekšlietu ministra pienākumi valdībā tika uzticēti tieslietu ministram Aigaram Štokenbergam (V).Mūrniece tikmēr nekur nestrādāja, taču viņa meklēja darbu.
Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, 1988.gadā Mūrniece beigusi Jūrmalas 1.vidusskolu, bet 1995.gadā absolvējusi Latvijas Universitātes Filoloģijas fakultātes Komunikācijas un žurnālistikas nodaļu, iegūdama sociālo zinātņu bakalaura grādu komunikāciju specialitātē.

Uzņēmums Rīgas viļņi ir dibināts 1997.gadā, un patlaban izdevniecība izdod 12 žurnālus latviešu un krievu valodā.
SIA Izdevniecība Rīgas viļņi 2009.gadā strādājusi ar 245 463 latu zaudējumiem, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas SIA Lursoft informācija. 2008.gadā uzņēmums strādāja ar 168 074 latu peļņu, bet 2007.gadā SIA Izdevniecība Rīgas viļņi peļņa bija 286 535 lati.
Uzņēmuma apgrozījums 2009.gadā samazinājies par 29,6% un sasniedzis 3 584 227 latus. 2008.gadā SIA Izdevniecība Rīgas viļņi apgrozījums sasniedza 5 091 807 latus, bet 2007.gadā - 4 342 729 latus.
Firmas.lv informācija liecina, ka SIA Izdevniecība Rīgas viļņi reģistrēta 1997.gadā un uzņēmuma pamatkapitāls ir 377 700 latu. Uzņēmums pilnībā pieder SIA Baltkom pulss plus. Savukārt Baltkom pulss plus vienīgais īpašnieks ir Kipras Tewrex Investment Limited.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām