Livonia Print palielina jaudu

2011. gada 13. septembris plkst. 13:16
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Poligrāfijas uzņēmums Livonia Print uzstādījis jaunu ražošanas iekārtu – divreiz jaudīgāku grāmatu pēcapstrādes līniju. Iekārtas iegādei Swedbank piešķīrusi 1,57 milj. eiro lielu finansējumu.

Livonia Print apgrozījums šā gada pirmajos astoņos mēnešos palielinājies par 22%, salīdzinot ar 2010.gadu, un sasniedzis 11, 3 milj. Ls, DB informēja bankas pārstāve Kristīne Jakubovska.

Lai apmierinātu augošo pieprasījumu, kompānija uzstādījusi jaunu grāmatu iesiešanas iekārtu papildus jau esošajai. Iekārta ļauj uzņēmumam visu nodrukāto apjomu apstrādāt savā ražotnē un saīsināt pasūtījumu izpildes laiku.

«Veicām investīcijas ražošanas jaudu palielināšanā, lai izpildītu arvien pieaugošo pasūtījumu apjomu. Apgrozījums aug ar jau esošo klientu bāzi, kas veic arvien vairāk pasūtījumu,»stāsta Livonia Print pārdošanas direktore Janīna Blūma.

Poligrāfijas uzņēmums ir Baltijā lielākais grāmatu ražotājs, kas specializējies dažāda veida grāmatu izgatavošanā, nodrošinot pilna cikla ražošanas procesu. Uzņēmums eksportē ap 99% produkcijas, izveidojot noieta tirgu Ziemeļeiropā: Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Somijā un Vācijā. Kompānija uzsāka ražošanu 2007.gadā.

DB jau rakstīja, ka 2009.gadā SIA Livonia Print tika atzīts par eksportspējīgāko komersantu lielo un vidējo uzņēmumu grupā, Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) izsludinātajā konkursā Eksporta un inovācijas balva.

Dalies ar šo rakstu