LMT apgrozījums audzis par 13,3% 

Mobilā interneta popularitāte, viedtālruņu pārdošanas apjomu pieaugums, kā arī viedpalīgu tirdzniecība ļāvusi Latvijas Mobilajam Telefonam (LMT) sasniegt šajā pusgadā 13,3% apgrozījuma pieaugumu, salīdzinot ar šo pašu periodu pērn, liecina šodien uzņēmuma izplatītais paziņojums.

Lelde Petrāne, 20.07.2016

Juris Binde

Foto: Ieva Lūka/LETA

LMT apgrozījums šā gada pirmajos sešos mēnešos ir 89 miljoni eiro. Augusi arī uzņēmuma rentabilitāte jeb EBITDA*, kas šajā pusgadā ir 29 miljoni eiro.

«Mobilo sakaru tehnoloģijas strauji attīstās, kas veicina mobilā interneta augošu dominanti un iespēju ieviest jaunus pakalpojumus. Mobilais internets mājās un birojā, kā arī telefonā jau ir ikdiena lielai daļai Latvijas iedzīvotāju,» norāda LMT prezidents Juris Binde.

«Šobrīd strauji attīstās dažādi viedie risinājumi uzņēmumu darbības efektivizācijai, kā arī pilsētu apsaimniekošanas un drošības uzlabošanai. Pieaug arī visdažādāko viedpalīgu lietošana. Paplašinot mobilo sakaru tīkla izmantošanas iespējas, šonedēļ pirmie LMT klienti jau uzsākuši arī LMT Mājas viedtelevīzijas izmēģināšanu,» norāda uzņēmuma prezidents.

*EBITDA – peļņa pirms procentu, nodokļu, nolietojuma un amortizācijas atskaitījumiem.

Jaunākais izdevums