LMT apgrozījums palielinājies

2016. gada 21. oktobris plkst. 10:00
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

AS Latvijas Mobilais Telefons (LMT) apgrozījums gada pirmajos deviņos mēnešos sasniedza 139 miljonus eiro, kas ir par 9 % vairāk nekā pērn šajā periodā, informē uzņēmumu pārstāvji.

Kopējais pieslēgumu skaits sasniedzis 1,179 miljonus, kas ir par 39 tūkstošiem vairāk, salīdzinot ar 2015. gada septembri. Pirmajos deviņos gada mēnešos LMT rentabilitāte jeb EBITDA augusi par 6 % jeb 2,7 miljoniem eiro, sasniedzot 46,4 miljonus eiro. Straujākā izaugsme vērojama datu pakalpojumu attīstībā, ļaujot kāpināt ieņēmumus šajā segmentā par 14 %, salīdzinot ar 2015. gada trešo ceturksni.

Skatījumu skaits LMT Straumē gada laikā pieaudzis par 22 %.

«Viedās tehnoloģijas ļauj nodrošināt attīstības izrāvienu un jaunas iespējas Latvijas tautsaimniecībai. Jau tagad arvien vairāk mūsu klientu veiksmīgi pielieto dažādus mobilos risinājumus, lai uzlabotu konkurētspēju un savu ikdienu. Tiek ieviesti jauni viedo pilsētu, viedās uzņēmumu pārvaldības un klientu apkalpošanas risinājumi, kā arī turpina augt viedpalīgu izmantošana sadzīvē. LMT turpina investēt sakaru tīkla un pakalpojumu attīstībā, lai veicinātu Latvijas konkurētspēju globālajā tirgū,» norāda Juris Binde, LMT prezidents. 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds