LMT: esam vismaz galvas tiesu pārāki par citiem operatoriem

2013. gada 31. janvāris plkst. 10:11
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Pagājušais gads Latvijas Mobilajam Telefonam (LMT) ir bijis īpaši veiksmīgs, jo, ieviešot pieslēgumu Brīvība, piesaistīti jauni citu operatoru klienti, savukārt lielās investīcijas tīkla attīstībā rezultējušās ar ieņēmumu pieaugumu no datu pārraides pakalpojumiem, teikts mobilo sakaru operatora paziņojumā par finanšu rezultātiem.

LMT prezidents Juris Binde, tos komentējot, norāda: «Rezultāts, ar ko īpaši lepojamies, ir 40 % ieņēmumu pieaugums no datu pārraides pakalpojumiem. Tas ir veiksmes stāsts, ko nodrošinājusi LMT agresīvā investīciju politika, pēdējo trīs gadu laikā ieguldot gandrīz 50 miljonus latu datu pārraides tīkla attīstībā visā Latvijas teritorijā. Šajā ziņā esam vismaz galvas tiesu pārāki par citiem operatoriem, jo LMT ātrgaitas mobilā interneta tīkls ir vairāk nekā uz pusi lielāks kā konkurentiem.»

LMT 2012. gada apgrozījums saglabājies iepriekšējā gada līmenī, pēdējā ceturksnī pat pieaudzis, sasniedzot 129 miljonus latu. Uzņēmums 2012. gadā strādājis ar peļņu – 26 miljoni latu. EBITDA rādītājs esot augstā līmenī salīdzinājumā ar citu valstu mobilo sakaru operatoru sasniegumiem – 33,8%.

LMT 2011.gada peļņa bija 28,4 miljoni latu, kas ir par 11,5% mazāk, salīdzinot ar 2010.gadu, kad LMT nopelnīja 32,1 miljonu latu.

Pagājušajā gada septembrī LMT ieviesa jaunu pieslēgumu Brīvība. Tas uzņēmumam ļāvis piesaistīt ap 20 tūkstošiem jaunu klientu.

2013. gada 1. janvārī LMT klientu skaits bija 1 069 527.

Pēdējos trīs gados LMT datu pārraides tīkla attīstībā investējis gandrīz 50 miljonus latu, un arī šogad uzņēmums plāno investīcijas tādā pašā līmenī. Kopš LMT dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi sasnieguši vairāk nekā 300 miljonus latu.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām