Būvniecība un īpašums

LNK Properties ķēries klāt vairākiem attīstības projektiem

Ingrīda Drazdovska, 14.03.2016

Kalnciema biroju ēkā plānots izveidot vidējās klases telpas

Attēls: Publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

LNK Properties ķēries klāt trim attīstības projektiem komercīpašumu segmentā; plānotās investīcijas – ap 9 miljoniem eiro, pirmdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

«Cenšamies attīstīt projektus neatkarīgi no tirgus situācijas. Protams, kad tirgū ir labvēlīga situācija, viss notiek raitāk, savukārt, kad tā nav spoža, attīstība ir lēnāka, taču cenšamies neapstāties,» saka Pāvels Broitmans, LNK Properties Komerciālo nekustamo īpašumu departamenta vadītājs. Pirmais projekts bija Mūkusalas biroju ēka, kuru kompānija joprojām uzskata par vienu no veiksmīgākajiem. Tad sekoja Baltijas Industriālais parks Piedrujas ielā. Tieši šobrīd ir plānots to paplašināt, īstenot tā trešo kārtu – esošajām ēkām klāt nāks vēl 7000 m2 biroju un noliktavu platību. Vēlāk tapa biroju centrs, ko vairums pazīst kā Nordea centrālo mītni. Aptuveni 2007.gadā kompānija pievērsās arī dzīvojamo māju projektu attīstīšanai.

Pašlaik uzņēmums gan būvē objektus no jauna, gan arī pērk un uzlabo īpašumus. P. Broitmans stāsta, ka 2010.–2011.gadā tas iegādājies Dārzciema biroju ēku, lai gan tajā laikā šķita, ka kaut ko pirkt ir dīvaini un pat bīstami.

Ja tirgū piedāvājumā ir gatavs objekts, kas darbojas un tiek piedāvāts par labu cenu, tas raisa interesi. Taču šādi gadījumi ir ļoti reti. 90% gadījumu, pēc P. Broitmana teiktā, nākas pirkt uzlabojamus objektus, kuriem ir potenciāls. «Medījam šādus objektus, kam ir potenciāls, kurus ir iespējams padarīt pievilcīgākus un pelnīt. Tieši šobrīd esam iegādājušies šādus objektus – Kalnciema birojus Kauguru ielā 2 un Valdemāra birojus K. Valdemāra 118. Tos pirkām sev, negrasāmies pārdot, taču rekonstruēsim tos tā, lai varētu ēkas arī pārdot, lai tās raisītu interesi potenciālajos investoros,» viņš teic.

Visu rakstu Maina akcentus lasiet 14. marta laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Pievienot komentāru