LPB Bank prioritārais darbības virziens būs finanšu tehnoloģiju joma

2018. gada 27. novembris plkst. 15:11
Autors: Db.lv
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

Izsverot pašreizējās un potenciālās ekonomiskās situācijas Latvijā un AS LPB Bank interesējošajā reģionā, priekšrocības un riskus, kā arī bankas esošos un potenciālos cilvēku un finanšu resursus, banka kā prioritāro darbības virzienu noteikusi finanšu tehnoloģiju jomu, liecina informācija bankas pārskatā.

Jo īpaši plānots koncentrēt uzmanību uz maksājumu karšu pieņemšanu internetā, sadarbojoties ar tādām organizācijām kā Tieto, First Data, Global Payment. Bankas pakalpojums veidots atbilstoši MasterCard un Visa prasībām un standartiem.

Saistībā ar prioritāro darbības virzienu plānots piedāvāt pakalpojumus juridiskām personām, veidojot uz personalizētu pakalpojumu sniegšanu balstītu klientu portfeli. Līdzvērtīgi juridiskām personām iecerēts piedāvāt personalizētus pakalpojumus fiziskām personām ar augstiem un ultra-augstiem ienākumiem, turpināt paplašināt pakalpojumu sniegšanu Latvijā un ārpus Latvijas.

Prioritātie darbības reģioni – Latvija, EEZ valstis, NATO dalībvalstis, OECD dalībvalstis un citas valstis, kas nerada bankai paaugstinātu reputācijas risku, norāda bankas vadība.

Bankas peļņa šā gada deviņos mēnešos sasniegusi 5,3 miljonus eiro. Pirms gada banka nopelnīja 5,7 miljonus eiro.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds