Lūko pēc investīciju objektiem Baltijā

2011. gada 30. maijs plkst. 14:33
Dalies ar šo rakstu

Somijas investīciju kompānijai Citycon ir «apetīte» un iespējas nākamajos četros, piecos gados dubultot tās nekustamā īpašuma portfeli, izteicies kompānijas jaunais vadītājs Marsels Kokēls (Marcel Kokkeel), ziņo propertyinfo.eu.

Citycon ir otra lielākā Somijas nekustamā īpašuma kompānijas, kas tiek kotēta biržā. Jaunā vadītāja ambīcija ir palielināt tās 2.5 miljardiem eiro nekustamā īpašuma portfeļa vērtību, un to panākt ir iespējams, gan pārņemot jaunus īpašumus, gan attīstot jau esošos objektus. Plānotā izaugsme ir nevis 5 – 10%, bet daudz iespaidīgāka – mērķis ir dubultot īpašuma portfeļa apjomu.

Kompānijas mērķis ir arī ģeogrāfiskajā ziņā sabalansēt šo īpašumu portfeli Ziemeļeiropā, kur pašlaik īpašumi Somijā veidojot aptuveni divas trešdaļas Citycon biznesa. Pašlaik kompānijai pieder 34 tirdzniecības centri, no kuriem 22 atrodas Somijā (šajā valstī tai pieder 22.7% tirgus).

Tuvākajā nākotnē Citycon aktīvi meklēs jaunas iespējas Zviedrijā un Baltijas valstīs, kā arī paturēšot acīs Norvēģijas un Dānijas tirgu.

Db.lv nesen ziņoja, ka šī kompānija no Pro Kapital par 105 milj. eiro ir iegādājusies Tallinas Kristiine Shopping Centre.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām