Luminor piešķir 21,28 miljonus eiro Olaines loģistikas parka iegādes darījumam

2017. gada 20. decembris plkst. 17:27
Dalies ar šo rakstu

SIA Olaines Logistics šī gada novembra beigās saņēma 21,28 miljonu eiro Luminor līdzfinansējumu, lai iegādātos moderno un funkcionālo Olaines loģistikas parku SIA Olaines Logistics Park.

Finansējuma saņēmējs SIA Olaines Logistics pieder Igaunijas investīciju kompānijai United Partners Property OÜ.

«Ir gandarījums kļūt par SIA Olaines Logistics ilgtermiņa finanšu partneri – tas viennozīmīgi ir abpusējs ieguvums. Luminor īpaši novērtē sadarbību ar uzņēmējiem, kuriem rūp un kuri vēlas vairot Baltijas valstu attīstību. Olaines loģistikas parks ir būtisks reģionālas nozīmes spēlētājs, tāpēc priecājamies, ka varam būt daļa no šīs vērtīgās sadarbības,» uzsver Luminor vadītāja Latvijā Kerli Gabrilovica.

«Mēs patiesi ticam Baltijas biznesa modelim un uzskatām, ka vadošā Baltijas pārtikas mazumtirgotāja reģionālās izplatīšanas centra iegādāšanās ir stabila investīcija. Peļņa ir neliela, bet paredzama un jau pārbaudīta,» stāsta United Partners Property OÜ finanšu direktors Sīms Silds (Siim Sild).

«Esam pateicīgi, ka Luminor uzņēmās vadošo lomu šī darījuma finansēšanā – priecājamies, ka mums ir kopīgs redzējums un mūsu ilggadējā sadarbība turpināsies jaunā formā.» S. Silds arī atzīmē, ka gandrīz 90% SIA Olaines Logistics Park ienākumu veido divi multinacionāli uzņēmumi, kuri izveidojuši spēcīgus zīmolus un iekarojuši stabilu pozīciju vietējos tirgos. Abi īrnieki izmanto šīs telpas jau gandrīz 10 gadu un īres līgumi pagarināti vairākas reizes, pēdējais – šogad. «Tas ir labs rādītājs loģistikas centra telpām un atrašanās vietai un dod mums racionālu pieņemt, ka nomas termiņu pagarinājumi turpināsies,» viņš papildina.

Olaines loģistikas parka komplekss ir mūsdienīga uzglabāšanas vieta, kas sastāv no divām ēkām, kurās izvietotas augstākās klases noliktavu un biroju telpas. Tās ir labi aprīkotas, ar atbilstošu tehnoloģisko infrastruktūru un drošības sistēmām. Tā kopējā platība ir 37 000 kvadrātmetru un tajā iespējams nodrošināt visus svarīgākos temperatūru režīmus ēdiena un citu produktu uzglabāšanai. Olaines loģistikas parks atrodas ļoti izdevīgā vietā ar attīstītu transporta infrastruktūra un elastīgiem loģistikas risinājumiem. Tas ir lieliski piemērots produktu izplatīšanai Baltijas valstīs.

Dalies ar šo rakstu