Lux Express grupai jauns vadītājs

2017. gada 19. septembris plkst. 11:56
Rūta Cinīte
Dalies ar šo rakstu

Kā jaunais starptautisko autobusu reisu pārvadātāja Lux Express grupas vadītājs šoruden darbu sāk ilggadējais finanšu uzņēmuma KredEx vadītājs Andrus Treiers (Andrus Treier), kurš šai pozīcijai tika izvēlēts publiskā konkursā, izvērtējot 65 pretendentus, informē Lux Express komunikācijas konsultante Aiva Eiduka.

Viņa pārziņā turpmāk būs uzņēmums, kas ik gadu apkalpo vairāk nekā divus miljonus pasažieru.

Kā vienu no galvenajiem uzdevumiem jaunais vadītājs ir izvirzījis mērķi turpināt sekmīgi iesākto darbu, lai motivētu cilvēkus, kuri līdz šim ceļojuši ar personīgajām automašīnām, tā vietā izvēlētos braucienu ar autobusu.

Lux Express ir daļa no Mootor Grupp, kuras īpašnieks ir Hugo Osula. Viņš ir pārliecināts par uzņēmuma turpmāko attīstību, īpaši novērtējot A. Treiera zināšanas finanšu jomā un lielo pieredzi vadītāja amatā.

A. Treiers ir bijis KredEx - valsts finanšu iestāde Igaunijā - vadītājs, tāpat arī iepriekš strādājis loģistikas uzņēmumā DHL un bijis auditors un konsultants uzņēmumā KPMG. Vēl pavisam nesen strādājis medicīnas aprīkojuma izpētes un attīstīšanas uzņēmumā SelfDiagnostics.

Līdzšinējais uzņēmuma vadītājs Hanness Sārpū (Hannes Saarpuu), kurš Igaunijas autobusu pārvadājumu kompāniju Lux Express vadīja pēdējos 11 gadus, par līguma pārtraukšanu paziņoja pagājušajā pavasarī. Kā norāda H. Osula, H. Sārpū turpinās darbu kā Lux Express ārējais konsultants un tiks piesaistīts uz konkrētiem projektiem.

Lux Express Group ir lielākais starptautisko autobusu reisu operators Baltijā, kas piedāvā savus pakalpojumus septiņās valstīs. Lux Express autobusu parkā ir gandrīz 80 autobusi, kuru vidējais vecums sastāda 2,7 gadus. Uzņēmums nodarbina vairāk nekā 300 šoferu, kas sniedz klientiem kvalitatīvus pakalpojumus.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām