LVRTC noslēdz 7,5 miljonu latu iepirkumu

2013. gada 06. februāris plkst. 13:56
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Valsts a/s Latvijas valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) noslēgusi vairāk nekā 7,5 miljonu latu apjomīgu iepirkumu par optikas tīkla infrastruktūras projektēšanas un būvniecības darbu veikšanu, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Konkursā pieteicās trīs komersanti, no kuru piedāvājumiem par labāko, tāpat kā līdzīgos LVRTC iepirkumu konkursos pirms kāda laika, tika atzīts SIA Latvijas Energoceltnieks piedāvājums.

Līdzīgs konkurss par optikas tīkla infrastruktūras projektēšanas un būvniecības darbu veikšanu 1,87 miljonu latu apjomā tika slēgts arī pērnā gada novembrī. Savukārt 2012. gada jūlijā LVRTC noslēdza 141 tūkstoti Ls apjomīgu iepirkumu konkursu par elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanas objekta izbūvi Limbažu novadā, savukārt 2011. gada sākumā – par šāda objekta izbūvi Jelgavā, kas izmaksāja 111 tūkst. Ls. Visos iepriekšējos konkursos par uzvarētāju tika atzīts SIA Latvijas Energoceltnieks.

LVRTC nodarbojas ar radio un televīzijas programmu pārraidīšanu, sniedz eParaksta un citus sertifikācijas pakalpojumus, nodrošina telekomunikāciju risinājumus nozīmīgākajiem Latvijā pārstāvētajiem mobilo sakaru, interneta un telekomunikāciju operatoriem un valsts institūcijām. LVRTC pazīstamāko klientu lokā ir Latvijas Mobilais telefons, Lattelecom, Latvenergo, Telecentrs u.c.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām