M/S Isabelle pirmdien sāks kursēt maršrutā starp Latviju un Zviedriju

2013. gada 02. maijs plkst. 12:59
Dalies ar šo rakstu

AS Talink Grupp no Viking Line ABP par apmēram 30 miljoniem eiro nopirktais prāmis 6. maijā nomainīs kuģi M/S Silja Festival, turpmāk līdz ar kuģi M/S Romantika ik dienu nodrošinot satiksmi no Rīgas uz Stokholmu.

«M/S Isabelle novirzīšana uz Rīga–Stokholmu līniju ir likumsakarīgs solis šī maršruta attīstīšanā. Lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu, mums ir vajadzīgs kuģis ar lielāku pasažieru un transportlīdzekļu kapacitāti,» norāda AS Tallink Grupp valdes loceklis Peters Rose.

Kruīza prāmis M/S Isabelle var piedāvāt atpūtas un izklaides iespējas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Uz tā ir profesionāli aprīkots konferenču centrs biznesa pasākumiem, semināriem un izstādēm. M/S Isabelle var uzņemt 2480 pasažierus un aptuveni 450 automašīnas. Kuģis ir 170,9 metrus garš un 27,6 metrus plats. Kuģa ātrums ir 20,5 mezgli. Tas būvēts 1989. gadā kuģu būvētavā Brodogradiliste Split, Horvātijā.

Jāatgādina, ka Rīga–Stokholma līnija tika atklāta ar prāmi M/S Fantaasia 2006. gada 6. aprīlī ar atiešanu no abu pilsētu ostām katru otro dienu. 2006. gada maijā prāmi M/S Fantaasia nomainīja M/S Regina Baltica. 2007. gada 26. aprīlī papildus M/S Regina Baltica maršrutā no Rīgas uz Stokholmu sāka kursēt prāmis M/S Vana Tallinn, atklājot ik dienas satiksmi starp abu pilsētu ostām. 2008. gada 2. augustā M/S Vana Tallinn nomainīja M/S Silja Festival, ko šobrīd aizvieto M/S Isabelle.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds