Mailigen piedāvā bezmaksas e-pasta mārketinga rīku iesācējuzņēmumu atbalstam

2013. gada 08. februāris plkst. 15:35
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Latvijā izstrādātais integrētā mārketinga serviss Mailigen laidis klajā jaunu e-pasta mārketinga rīku Epic Free, kas paredzēts mazajiem uzņēmumiem.

Mailigen informē, ka Epic Free orientēts galvenokārt uz iesācējuzņēmumiem, maziem un vidējiem uzņēmumiem, biznesa inkubatoriem, nevalstiskajām organizācijām un citām uzņēmējdarbības formām, kas nupat sākušas savas mārketinga aktivitātes un kurām ir ierobežoti līdzekļi mārketingam.

Uzņēmums norāda, ka pēdējo divu gadu laikā (no 2011. līdz 2012. gadam) nodibināts par 54% vairāk uzņēmumu, salīdzinot ar iepriekšējo divu gadu periodu. Savukārt pēc, Startup Genome veiktā pārskata par iesācējuzņēmumu ekosistēmu 2012. gadā, no visiem uzņēmumu likvidēšanas iemesliem, 20% gadījumu iemesls bijis nepietiekamas mārketinga aktivitātes.

Izmantojot Epic Free kontu, uzņēmumi var sūtīt e-pasta kampaņas klientu datubāzēm, kas ievāktas ar Mailigen parakstīšanās anketām. Datubāzēm līdz pieciem tūkstošiem kontaktu visas e-pasta mārketinga pamatfunkcijas pieejamas bez maksas uz visiem laikiem, norāda Mailigen.

Mailigen uzsver, ka šāds produkts, kas piedāvā bezmaksas e-pasta mārketingu tik lielam skaitam kontaktu, ir vienīgais pasaulē un pazīstami biznesa inkubatori Epic Free rīku iekļāvuši savu pakalpojumu klāstā iesācējuzņēmumiem.

Uz piekrišanu balstītas e-pasta datubāzes veidošana no paša sākuma nodrošina tīru sarkstu, mazāk nepareizu un neeksistējošu e-pasta adrešu un sūdzību par spamu, atzina e-pasta mārketinga eksperts un Inbox Group direktors Kriss Donalds.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām