Ekonomika

Mainīta AS Rīgas juvelierizstrādājumu rūpnīca padome

Žanete Hāka, 24.03.2017

Jaunākais izdevums

AS Rīgas juvelierizstrādājumu rūpnīca padomes locekļa amatu atstājis Vidis Zaķis, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga.

23.martā notika padomes sēde. Par padomes priekšsēdētāju tika ievēlēta Svetlana Tolkačova.

Līdz 25.aprīļa kārtējai akcionāru sapulcei darbību turpina padome šādā sastāvā: Svetlana Tolkačova, Igors Istomins, Jeļena Vasuļa, Tatjana Rezņigska.

Komentāri

Pievienot komentāru
Tirdzniecība un pakalpojumi

Rīgas juvelierizstrādājumu rūpnīca plāno palielināt vairumtirdzniecības apgrozījumu

Žanete Hāka, 25.03.2019

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pagājušajā gadā AS Rīgas juvelierizstrādājumu rūpnīca neto apgrozījums sasniedzis 768,2 tūkstošus eiro, kas ir par 22,3% mazāk nekā iepriekšējā gadā, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga.

Kompānijas zaudējumi pērn bija 22 tūkstoši eiro, kas ir mazāki nekā 2017.gadā, kad tie sasniedza 85,3 tūkstošus eiro.

Šajā gadā sabiedrība plāno attīstīt ilglaicīgas, starptautiskās tirdzniecības attiecības ar jauniem Eiropas un citu valstu juvelierizstrādājumu ražotājiem ar mērķi palielināt piedāvāto preču klāstu, norāda uzņēmums.

2019.gadā tiek plānots palielināt uzņēmuma vairumtirdzniecības apgrozījumu, ka arī uzņēmuma daļu Latvijas juvelierizstrādājumu vairumtirdzniecības tirgū.

2019. gadā tiek plānots turpināt meklēt korporatīvos pasūtījumus un piedalīties valsts iepirkumos.

Sabiedrība plāno ieviest un modernizēt jaunu noliktavas un klientu attiecību pārvaldes sistēmu, kas sniegs iespēju atvieglot noliktavas uzturēšanas un uzskaites darbu, attīstīs esošo un potenciālo klientu apkalpošanu.

Komentāri

Pievienot komentāru