Mājsaimniecības varēs pretendēt uz atbalstu mikroģenerācijai

2011. gada 01. februāris plkst. 8:25
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) ietvaros Latvijas mājsaimniecībām pieejami gandrīz 11,4 miljoni latu mikroģenerācijas siltumenerģijas vai elektro­enerģijas ražošanas tehnoloģisko iekārtu iegādei un uzstā­dīšanai dzīvojamā mājā.

16. februārī  Ventspils Augstskolā notiks bezmaksas seminārs par Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) finansēto projektu konkursa Atjaunojamo energoresursu izmantošana mājsaimniecību sektorā nosacījumiem un ieguvumiem.
 
Semināru organizē Ventspils pilsētas dome sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju. Semināra mērķauditorija ir dzīvojamās mājas īpašnieki, vairāku dzīvokļu dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku izveidotas biedrības, būvniecības uzņēmumi, mikroģenerācijas tehnoloģisko iekārtu ražotāji un piegādātāji.
 
Konkursa ietvaros pieejamais KPFI finansējums ir gandrīz 11,4 miljoni latu kur vienam projektam pieejamais finanšu instrumenta ir 7000 latu. Konkursa ietvaros maksimāli pieļaujamā finanšu instrumenta atbalsta intensitāte nepārsniedz 50% no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām.