Maļejevs pārdod 10% VEF Radiotehnikas RRR akciju

2011. gada 27. decembris plkst. 12:42
Autors: Ritvars Bīders
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Uzņēmuma VEF Radiotehnikas RRR valdes priekšsēdētājs Jurijs Maļejevs pārdevis 270 tūkstošus viņa vadītā uzņēmuma akciju, samazinot savu līdzdalību tajā līdz 20,83%, liecina paziņojums biržā. Pirms darījuma J. Maļejeva īpašumā bija 801 tūkstotis akciju, bet pēc darījuma – 531 tūkstotis akciju.

J. Maļejeva akcijas savā īpašumā ieguvusi Jekaterina Maļejeva, līdz ar ko viņas līdzdalība uzņēmumā VEF Radiotehnika RRR tagad ir 10,59%.

Jau ziņots, ka VEF Radiotehnika RRR sadarbībā ar Krievijas zinātnieku Aleksandru Gaidarovu šogad plānoja uzsākt jaunu akustisko sistēmu ražošanu, lai atgūtu audio tehnoloģiju līdera slavu.

Viens no šo jauno akustisko sistēmu modeļu prototipiem esot arī Krievijas prezidenta Dmitrija Medvedeva, kas ir kaislīgs mūzikas un kvalitatīvas skaņas cienītājs, rīcībā, raksta žurnāls Otkritij Gorod.

VEF Radiotehnika RRR peļņa iepriekšējā finanšu gadā gada griezumā saruka par 26% līdz 16,8 tūkstošiem latu. Uzņēmuma apgrozījums minētajā laika periodā samazinājies par 9,6% līdz 1,22 miljoniem latu.

Dalies ar šo rakstu