Maligins vēlas atpirkt Olainfarm akcijas

2011. gada 12. jūlijs plkst. 10:58
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Latvijas zāļu ražotāja a/s Olainfarm akcionārs un valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins lūdzis Finanšu un kapitāla tirgus komisijai atļauju izteikt brīvprātīgo akciju atpirkšanas piedāvājumu.

Vienas akcijas atpirkšanas cena ir noteikta 1,95 Ls, liecina informācija NASDAQ OMX Riga mājaslapā ievietotajā paziņojumā. Akciju atpirkšanas piedāvājumu Olainfarm akcionāri var pieņemt trīsdesmit dienu laikā, skaitot no nākamās darba dienas, kad ir publicēts sludinājums par akciju atpirkšanas piedāvājumu laikrakstā Latvijas Vēstnesis.

Akciju atpirkšanas piedāvājums ir spēkā tikai pēc Finanšu un kapitāla tirgus komisijas lēmuma par atļauju izteikt minēto akciju atpirkšanas piedāvājumu pieņemšanas.

DB jau rakstīja, ka Olainfarm produktu realizācijas provizoriskie apjomi maijā salīdzinājumā ar attiecīgo periodu pērn pieauguši par 52% līdz 2,9 milj. Ls. Visstraujākais realizācijas pieaugums esot bijis vērojams Moldovā – par 171%, Ukrainā – par 168%, Latvijā – par 85% un Gruzijā - par 58%.

Šā gada piecos mēnešos provizoriskais uzņēmuma apgrozījums sasniedzis 14,22 milj. Ls, kas ir par 41% vairāk nekā attiecīgajā periodā pērn. Šogad kopumā uzņēmuma vadība prognozē, ka kompānijas apgrozījums pieaugs līdz 29,3 milj. Ls un peļņa pieaugs līdz 5,1 milj. Ls.

Jānorāda, ka šā gada pirmais ceturksnis bija finansiāli labākais uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē. Koncerna apgrozījums bija gandrīz 8,2 milj. Ls, kas ir par 34% vairāk nekā 2010.gada pirmajā ceturksnī un gandrīz par miljonu vairāk nekā 2009.gada ceturtajā ceturksnī. Savukārt uzņēmuma peļņa sasniedza 1,72 milj. Ls, kas ir gandrīz divarpus reizes vairāk nekā iepriekšējā gada pirmajā ceturksnī.

 

Dalies ar šo rakstu