Mana pieredze: Kas ir tas, ko patiesībā visvairāk vēlies darīt?

2017. gada 07. augusts plkst. 9:56
Dalies ar šo rakstu

Solvita Kūna visu gadu Latvijas pļavās un mežos vāc ārstnieciskos augus, kas tiek kaltēti pirtiņā un tad malti milzīgos blenderos, kas izgatavoti, pārtaisot pļaujmašīnas

«Lasu un izmantoju tos augus, kuri mani uzrunā. Eju, vēroju un ļaujos sirds sajūtām, katrs augs ir īpašs un vērtīgs. Apstrādājot augus, domāju pozitīvas domas, ticu, ka no tiem iegūtās ēteriskās eļļas un destilāti būs ne tikai lieliski kosmētikas līdzekļi, bet arī uzlādēs ar enerģiju un piepildīs ar saules gaismu,» saka zīmola Cade Dabas pieskāriens radītāja, SIA Cade īpašniece Solvita Kūna. Viņa atzīst, ka cilvēki arvien vairāk pievēršas dabisko līdzekļu izmantošanai kosmētikā, taču joprojām ir daudzi, kuri, piemēram, pēc karsēšanās pirtī, sevi ieziež ar losjonu, kurš intensīvi smaržo pēc zemenēm vai ķiršiem, nedomājot par tā izcelsmi un ķīmisko sastāvu.

TEV VARĒTU INTERESĒT ARĪ:

Mana pieredze: Diennakts laikā bija pirmie astoņi apmaksātie pasūtījumi

Mana pieredze: Osvalds Pupa tver pusdienotāju pieplūduma mirkli

Mana pieredze: Zeķes ir jaunās šlipses

Pēc atgriešanās no Vācijas, kur S. Kūna desmit gadus bija aprūpējusi vecus un slimus cilvēkus, viņa bija izvēles priekšā, ar ko nodarboties – izveidot veco ļaužu pansiju vai pievērsties dabīgās kosmētikas ražošanai, ar ko viņa bija aizrāvusies jau kādu laiku. S. Kūna jau bija izstrādājusi veco ļaužu aprūpes centra biznesa plānu, kad uzņēmējdarbības konsultants Jānis Baltačs viņai pavaicājis, kas ir tas, ko viņa patiesībā visvairāk vēlas darīt. «Teicu, ka vēlos atmodināt sevī iekšējo bērnu, ka vienīgā vieta, kurā es jūtos patiesi brīva, ir pļava. Tur spēju priecāties, draiskoties un būt laimīga,» stāsta S. Kūna, kura jau bērnībā kopā ar vecomāti vāca ārstnieciskos augus, no tiem gatavoja augu ekstraktus, kas izmantoti smaržīgās masāžas eļļās. Tā kā pirmās viņas gatavotās eļļas bija no kadiķa skujām, ko S. Kūna uzskata par ļoti spēcīgu augu, dabīgās kosmētikas zīmolu viņa nosauca par Cade, kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē kadiķis.

Visu rakstu Daba pārtop esencēs un ziedūdeņos lasiet 7. augusta laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu