Mana pieredze: Nepalikt par sausiņu biroju

2017. gada 15. maijs plkst. 9:10
Dalies ar šo rakstu

Apvienība Dizaina kvartāls savos projektos cenšas ietvert nestandarta risinājumus un uzsver, ka visu klientu mājokļi ir īpaši

Dizaina kvartāls ir trīs mēbeļu un interjera dizaineru Raimonda Šifera, Sindijas Vanagas un Ritas Cepurnieces apvienība. Viņi visi ir bijušie kolēģi, kas kopā nostrādājuši ilgus gadus un specializējušies virtuvju projektēšanā, ko joprojām arī uzskata par vienu no savām spēcīgajām pusēm.

Nākotnē dizaineru apvienība negribētu pārvērsties par sausiņu biroju ar daudziem darbiniekiem. Kā norāda Raimonds, viņi nav klasiski uzņēmēji, bet gan zīmētāji un tādu statusu arī vēlas saglabāt. «Negribu pārvērsties par sausiņu biroju, kur darbinieks burkšķ, cik viņam ir slikts priekšnieks. Es bieži salīdzinu mūs ar dziedātājiem vai kaut ko tamlīdzīgu. Intars Busulis nekad savā vietā neliks dziedāt citam. Pašam ir jādara savs melnais darbs, bet citam var palūgt sakārtot menedžmenta lietas,» viņš uzsver.

Uzņēmums, kurā visi trīs dizaineri iepriekš darbojušies, pieņēmis lēmumu mainīt darbības stratēģiju, tad dizaineri sapratuši, ka ir radusies izdevība veidot savu sapņu projektu. Tika atrastas telpas pašu spēkiem un ar draugu palīdzību izremontētas un iekārtots salons.

Zīmols Dizaina kvartāls apvieno divus uzņēmumus – SIA Element furniture un SIA Home line. Kopīgiem spēkiem tiek maksāts par telpām un to uzturēšanu, tai pat laikā visi trīs dizaineri strādā katrs par sevi un ir neatkarīgi viens no otra, katram ir savi klienti. «Protams, mums ir arī kopīgi projekti. Palīdzam viens otram, ja jūtam, ka viens netiek galā,» norāda Rita.

Visu rakstu Nepalikt par sausiņu biroju lasiet 15. maija laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām