Marokas rallijā uzvar Volkswagen komanda

2007. gada 01. oktobris plkst. 13:22
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Vakar, 30.septembrī, ar Volkswagen komandas divu Race Tuareg spēkratu dubultuzvaru noslēdzās Guy Hoquet Maroc pasaules kausa posms rallijreidā. Uzvaru izcīnīja ekipāža De Viljērs / Von Zitzevičs (17:36:35), bet otro vietu ieņēma Sainss / Perins (+00:03:13), informēja rallijreidu komandas Rīga pārstāvis Ivars Jākobsons.

Trešo vietu, ne bez grūtībām, izcīnīja X-Raid komandas ekipāža Al Attaijahs / Gueheņecs (+00:35:56) ar savu, uz BMW-X3 bāzes būvēto prototipu.

Rallijreidu komandai Rīga šīs sacensības neizvērtās par tām veiksmīgākajām. Līdz sacensību ceturtajam posmam ekipāžas brauca labā tempā un kopvērtējuma ieņēma attiecīgi 10. vietu – Saukāns / Zariņš, 12. – Āzis / Princis, 16. – Feldmanis / Feldmanis.

Ceturtais posms bija veiksmīgs tikai ekipāžai Sukāns / Zariņš. Viņi finišēja ar 10. rezultātu un tas ļāva ekipāžai pakāpties uz 9. vietu kopvērtējumā. Toties gan Āzim / Princim, gan Feldmanim / Feldmanim šī bija īsta ''melnā diena''. Ekipāžai Āzis / Princis grūtajā smilšu posmā atteica abi reduktori, un ekipāža bija spiesta palikt tuksnesī pa nakti, lai sagaidītu mehāniķus, kuri ar vietējo palīdzību tikai rītausmā varēja doties trasē un izvilkt OSCar no smilšu gūsta. Feldmaņiem veicās nedaudz labāk. Cīnoties ar dažādām problēmām, ekip��žai tomēr vēlā vakarā izdevās sasniegt finišu pašu spēkiem, kas ļāva startēt nākamās dienas posmā.

Priekšpēdējā, piektā sacensību posma 124. kilometrā izbeidzās ekipāžas Saukāns / Zariņš cīņa par finišēšanu pirmajā desmitniekā. Akmeņainajā trasē tika nolauzts viens no OSCar riteņiem. Pašu spēkiem problēmu nebija iespējams atrisināt, un līdz ar to sacensības viņiem bija beigušās.

Tā sacensību pēdējā posmā startēja vairs tikai viena Rīgas komandas ekipāža – Feldmanis / Feldmanis, kuri kopvērtējumā izcīnīja 20. vietu. Feldmaņiem šī bija pirmā šāda veida sacensību pieredze un uzrādītais rezultāts esot uzskatāms par labu.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām