Nekustamais īpašums

Marta sākumā izsolīs uzņēmuma Dambja centrs īpašumus 190 tūkstošu latu vērtībā

BNS, 12.02.2011

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Marta sākumā izsolīs uzņēmuma Dambja centrs īpašumus Ganību dambī, kuru kopējā sākumcena sasniedz 190 tūkstošus latu, liecina informācija presē.

Īpašumam, kas atrodas Ganību dambī 1a, sākumcena noteikta 125,5 tūkstoši latu. Nekustamais īpašums sastāv no zemesgabala ar kopējo platību 2,048 tūkstoši kvadrātmetri - trīsstāvu dzīvojamās mājas, divstāvu dzīvojamās mājas un palīgceltnes. Pēc vērtētāju sniegtās informācijas, divstāvu dzīvojamā ēka un palīgceltne ir nojauktas.

Savukārt īpašumam Ganību dambī 3, kura kopējā platība ir 1,889 tūkstoši kvadrātmetru, izsoles sākumcena ir 64,4 tūkstoši latu.

Tiesu izpildītājs Jānis Stepanovs aģentūrai BNS pastāstīja, ka «pēdējo deviņu mēnešu gada tendence rāda, ka cilvēki ir ieinteresēti iegādāties īpašumus un nosolīt tos par lētāku cenu, jo cenu kritums īpašumiem ir beidzies». Viņš piebilda, ka cenu grupa 100 tūkstoši latu un uz augšu ir pircējiem pievilcīga, taču norādīja, ka lielā mērā īpašumu iegāde atkarīga, kāda ir cenas saistība ar īpašuma kvalitāti.

Abas izsoles notiks 9.martā Rīgā.

Lursoft informācija liecina, 2009.gadā uzņēmuma Dambja centrs apgrozījums bijis 22,2 tūkstoši latu un tas strādājis ar 106 tūkstošu latu zaudējumiem.

Uzņēmuma apmaksātais kapitāls ir divi tūkstoši latu, tā īpašnieki ir Adoms Dusevičus (66,75%) un firma Kalnciema namu attīstība (33,25%).

Komentāri

Pievienot komentāru