Mārupē darbu sāk pirmais Rimi hipermārkets

2015. gada 30. jūnijs plkst. 9:50
Dalies ar šo rakstu

Mārupē, Daugavas ielā šodien tiks atvērts jauns Rimi hipermārkets, kas kopumā nodrošinās vairāk nekā 90 jaunas darba vietas, informē mazumtirgotājs.

Rimi hipermārkets kopā ar citiem veikaliem un pakalpojumu nodrošinātājiem atradīsies jaunuzceltā tirdzniecības centrā, kas būs jaunākais objekts Rimi tīklā.

Tirdzniecības centrs ir aprīkots ar videi draudzīgu un taupīgu kombinēto aukstuma sistēmu, kā arī mūsdienīgām ogļskābās gāzes aukstumiekārtām. Tāpat energoefektivitāti nodrošina īpašs jumta segums un LED apgaismojums, kas izmantots visā tirdzniecības centra ēkā.

Tirdzniecības centra kopējā platība ir 1879 kvadrātmetri. Līdzās Rimi hipermārketam apmeklētājiem būs pieejami arī vairāki pakalpojumi un tirdzniecības vietas – Latvijas Pasts, maizes ceptuves Lāči veikals, ķīmiskā tīrītava Clean Control, Dino Zoo veikals ar precēm mājdzīvniekiem, kā arī ziedu salons Forsitija.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 113 trīs formātu veikali: 26 Rimi hipermārketi, 40 Rimi lielveikali un 47 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds