Maxima Latvija stafeti pārņem Arūns Zimnicks

2008. gada 25. jūlijs plkst. 10:16
Autori:
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Piektdien, 25. jūlijā Maxima Latvija oficiāli nākusi klajā ar paziņojumu, par līdzšinējā valdes locekļa Jāņa Stakena aiziešanu no uzņēmuma. 

„Ar 2008. gada 23. jūliju Maxima Latvija SIA valdes locekļa amatā stājas Arūns Zimnicks (Arūnas Zimnickas), kurš savu karjeru uzsāka Maxima uzņēmumos 1998. gadā. Arūns atgriežas labi pazīstamā uzņēmumā un tirgū, jo no 2003. līdz 2005. gadam viņš strādāja par iepirkumu daļas direktoru Latvijā. Arūns sevi ir pierādījis kā gudrs vadītājs, būdams Maxima Eesti OÜ vadītājs 2005.-2007. gadā, kad Maxima nostiprināja savas pozīcijas Igaunijas tirgū. Vēlāk Arūns bija atbildīgs par Maxima grupas attīstību jaunos tirgos,“ – ar jauno Maxima Latvija SIA vadītāju iepazīstina Maxima Grupe UAB personāla direktors Sakals Gorodeckis (Sakalas Gorodeckis).

Aktīvu darbību Latvijā Maxima Latvija sāka 2001. gadā. Pašlaik uzņēmumam pieder gandrīz 22 % Latvijas mazumtirdzniecības tirgus, un veikalu tīkla attīstība notiek saskaņā ar plānu. Kaut arī valstī kopumā vērojams ekonomikas attīstības palēninājums, Maxima Latvija apgrozījums šā gada pirmajā pusgadā pieauga vairāk nekā par 24%. Uzņēmumam Latvijā pieder 124 lielveikali.

Db.lv 24. jūlijā jau ziņoja, ka viena no Latvijas lielākajiem mazumtirgotājiem SIA Maxima Latvija ir notikusi vadītāju nomaiņa, jo līdzšinējā vienīgā valdes locekļa Jāņa Stakena vietā iecelts Arūnas Zimnickas.

"Maxima sistēmā esmu pieteikoši ilgi — nostrādājis 8 gadus un tāpēc laiks bija kaut ko mainīt," tā amata atstāšanu SIA Maxima Latvija komentēja Jānis Stakens.

Dalies ar šo rakstu