Maxima veikala rekonstrukcijā Rīgā investē 590 tūkstošus eiro

2017. gada 28. decembris plkst. 16:45
Autors: Rūta Lapiņa
Dalies ar šo rakstu

Šodien durvis vēris rekonstruētais «Maxima Latvija» veikals Rīgā, Centrāltirgus ielā 5. Tā rekonstrukcijā uzņēmums investējis 590 tūkstošus eiro, informē «Maxima Latvija» Komunikācijas speciāliste Zane Udrase.

Veikala tirdzniecības platība pēc rekonstrukcijas ir kļuvusi nedaudz plašāka, sasniedzot gandrīz 500 kvadrātmetrus. Tāpat veikalā izvietoti jauni plaukti, kases, kā arī ledusskapji un saldētavas. Ņemot vērā klientu paradumu maiņu, rekonstruētajā veikalā paplašinājāts svaigās pārtikas preču sortiments.

Savukārt lai samazinātu veikala energoresursu patēriņu, uzstādītas ventilācijas iekārtas ar siltumsūkni.

Tāpat kā iepriekš, šajā «Maxima X» veikalā strādās 30 darbinieki.

Uzņēmumā norāda, ka šis veikals tika atklāts 2001. gada vasarā, un līdz šim tajā bija veikti nelieli uzlabojumi, bet tik vērienīgas pārmaiņas tas nebija pieredzējis.

SIA «Maxima Latvija» ir mazumtirdzniecības tīkls, kam Latvijā 46 apdzīvotās vietās ir 154 veikali. Uzņēmums ietilpst holdingā «Maxima Grupe», kas nodarbina vairāk nekā 30 000 darbiniekus piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā). SIA «Maxima Latvija» 154 veikalos, internetveikalā e-maxima.lv un divos loģistikas centros ir nodarbināti aptuveni 7500 darbinieki.

Dalies ar šo rakstu