Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

No rītdienas, 14.decembra, Daugavpilī tiek slēgts vienas no lielākajām restorānu ķēdēm Latvijā McDonald’s restorāns, informē Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Kā paskaidrojusi restorānu ķēdes vadība, šāds lēmums pieņemts, jo divu gadu laikā kopš restorāna atvēršanas Daugavpilī nav sasniegta plānotā investīciju atdeve.

Restorānu ķēdes vadība paziņojusi, ka, rūpējoties par Daugavpils McDonald’s restorāna darbiniekiem, ir sagatavojusi viņiem piedāvājumu, kas būtiski pārsniedz Darba likumā noteikto.

«Darbinieki ir viena no galvenajām McDonald’s vērtībām, tāpēc ar lielāko rūpību esam domājuši par iespējām, kā mazināt restorāna slēgšanas ietekmi uz darbiniekiem. Pirmkārt, visiem darbiniekiem piedāvāsim līdzvērtīgu darbu un atalgojumu kādā no McDonald’s restorāniem Rīgā. Tiem darbiniekiem, kuri dažādu apsvērumu dēļ nevarēs pieņemt mūsu darba piedāvājumu, nodrošināsim kompensāciju četru līdz sešu algu apmērā un praktiskas apmācības sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras Daugavpils filiāli,» saka McDonald’s rīkotājdirektors Baltijas valstīs Tomašs Navrockis.

McDonald’s rīkotājdirektors izteica arī atzinību par paveikto darbu visiem restorāna darbiniekiem Daugavpilī, kā arī pateicas Daugavpils pilsētas pašvaldībai par viesmīlību un sniegto atbalstu uzņēmējdarbībai pilsētā.

Tiekoties ar restorāna vadību, kas informēja viņu par pieņemto lēmumu, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis (Latgales partija) pauda nožēlu par restorāna slēgšanu.

Komentāri

Pievienot komentāru