McDonald's tic Baltijas tirgus izaugsmes potenciālam

2011. gada 29. jūlijs plkst. 8:30
Autors: Nozare.lv
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Sabiedriskās ēdināšanas tīkls McDonald's tic Baltijas tirgus izaugsmes potenciālam un ir apņēmības pilns turpināt attīstīt savu darbību un veikt investīcijas šajā reģionā, norāda McDonald's pārstāvniecības Latvijā SIA Premier Restaurants Latvia un Igaunijā McDonald's Eesti AS vadītājs Tomašs Navrockis. Līdz 2013.gadam McDonald's franšīzu īpašnieks Premier Capital plāno ieguldīt 14 miljonus latu attīstībā un paplašināt savu tīklu līdz 35 ēstuvēm Baltijas valstīs. Šā gada otrajā pusē Latvijā tiks atklātas trīs jaunas McDrive tipa ēstuves - divi Rīgā un viens Daugavpilī.

«Uzņēmums tic Baltijas tirgus izaugsmes potenciālam, un ir apņēmības pilns turpināt attīstīt savu darbību un veikt investīcijas šajās valstīs. Pēdējo gadu laikā esam veikuši ievērojamas investīcijas darbinieku apmācībās, darbības infrastruktūrā, jaunu restorānu atvēršanā un esošo restorānu rekonstrukcijā,» norāda Navrockis.

Pagājušajā gadā McDonald's īpašnieks SIA Premier Restaurants Latvia Latvijā sasniedza 8,8 miljonu latu apgrozījumu, kas ir labākais rādītājs starp Baltijas valstīm. Arī šī gada otrā ceturkšņa rezultāti, salīdzinot ar to pašu periodu pērn, uzrāda pozitīvas tendences, norāda Navrockis.

«McDonald’s ir izteikti daudzpusīgs zīmols, kas pastāvīgi mainās, lai saglabātu konkurētspēju. Tas mums ļāvis izveidot plašu loku ar lojāliem klientiem, kas 2010.gadā tika nostiprināts. Tā rezultātā McDonald's pērn aizvadīja salīdzinoši veiksmīgu gadu, neskatoties uz ekonomisko situāciju Latvijā. Salīdzinot ar pārējām Baltijas valstīm, tieši Latvijā tiek sasniegts lielākais apgrozījums, tāpat uzņēmums strādā ar peļņu, kuru nepārtraukti iegulda tālākā esošo restorānu attīstībā un jaunu restorānu atvēršanā,» sacīja Navrockis.

Viņš arī atzīst, ka šī gada otrā ceturkšņa rezultāti, salīdzinot ar to pašu periodu pērn, uzrāda pozitīvas tendences, tāpēc paredzams, ka arī šis gads būs veiksmīgs.

Kā ziņots, 2010.gadā McDonald's pārstāvniecības Latvijā SIA Premier Restaurants Latvia strādāja ar 939 286 latu peļņu, kas ir vairāk nekā divas reizes lielāka nekā gadu iepriekš. Premier Restaurants Latvia peļņa 2009.gadā bija 450 766 lati. Uzņēmuma apgrozījums no 9,4 miljoniem latu 2009.gadā samazinājies līdz 8,8 miljoniem latu 2010.gadā.

Premier Capital pārvalda 54 McDonald's ēstuves Baltijas valstīs, Maltā un Grieķijā.

Pēc Firmas.lv datubāzes informācijas, Premier Restaurants Latvia vienīgais īpašnieks ir Maltā reģistrētā Premier Capital Limited.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām