Medva atvērusi sīko kravu terminālu

2007. gada 05. jūnijs plkst. 10:13
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Lietuvas ekspedīcijas pakalpojumu sabiedrība Medva, kas otro gadu strādā arī Latvijā, ir paplašinājusi darbību un Viļņā atvērusi sīko kravu terminālu. Plānots, ka šajā gadā terminālī tiks sašķiroti un nosūtīti 11-13 tūkstoši kravu. 

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, Aukštuju Paņerju rajonā, atvērto terminālu administrēs speciāli nodibināts uzņēmums Medva Logistics. Abas sabiedrības - Medva un Medva Logistics - strādās ar kopīgu preču zīmi Medva Cargo Servises.

"Medva Logistics sniegs sīko (salikto) kravu nogādāšanas, īslaicīgas uzglabāšanas, kravu šķirošanas, svēršanas un iepakošanas pakalpojumus. Tāpat veiks muitas starpnieka darbību, kā arī ceram, ka nākotnē pārvaldīs muitas noliktavu," informēja Medva Logistics direktors Andrjus Staļoraitis.

Pagājušajā gadā Medva Latvijā sniedza pakalpojumus par 2,02 milj. LVL (10 milj. LTL). Tas ir par ceturtdaļu vairāk, nekā 2005. gadā, kad apgrozījums Latvijā sasniedza 1,6 milj. LVL (8 milj. LTL). Latvijā organizētie kravu pārvadājumi pērn veidoja 20 procentus no visiem Medvas ieņēmumiem.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām