Meklē privātos partnerus Rīgas stendam īpašumu izstādei MIPIM

2011. gada 31. janvāris plkst. 14:09
Dalies ar šo rakstu

Šogad vienā no ietekmīgākajām nekustamā īpašuma izstādēm - forumiem MIPIM kopējā stendā ar Rīgu būs pārstāvēta arī Jūrmalas pilsēta. Pašlaik Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments turpina gatavoties dalībai starptautiskajā nekustamā īpašuma izstādē MIPIM 2011 un aicina attīstītājus un uzņēmējus sadarboties Rīgas prezentācijas izveidē.

No privātajiem partneriem, kas ir apstiprinājuši dalību Attīstības departamnts nosauc SIA Domuss, SIA Latio, SIA Merks, SIA Nira Fonds, SIA Rem Pro, SIA New Europe, SIA ASORK energo inženiertīkli, SIA Patollo u.c. Piedaloties starptautiskajās nekustamā īpašuma izstādēs ir pierādījies, ka kvalitatīva pilsētas reprezentācija ir iespējama tikai sadarbībā ar uzņēmējsabiedrībām.

Pirmo gadu kopā ar Rīgu izstādes stendā būs pārstāvēta arī Jūrmalas pilsētas dome,  kuras speciālisti informēs par investīciju iespējām Jūrmalas pilsētā.

Paredzēts, ka Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs piedalīsies pilsētu mēru debatēs izstādes laikā.

Rīgas domes dalība izstādē atbalstīta pagājušā gada 1.novembrī Rīgas domes Investīciju un uzņēmējdarbības veicināšanas padomes sēdē.

MIPIM 2011 notiks no 2011. gada 8. līdz 11. martam Kannās, Francijā.

Pagājušā gadā Rīgai bija 72 m2 liels stends, kurā izstādes dalībnieki varēja iepazīties ar Ziemeļu transporta koridoru, Torņakalna administratīvais un izglītības centru, Rumbulu un  Lucavsalu (pašvaldības virzīti projekti), Skanstes biznesa centru (Merks), Kaivas tirdzniecības parku (Domuss), Galleria Riga (Galeria Concept),  Podgragu (Rietumu banka), Ezerparku (New Europe) u.c.

Rīgas stendu apmeklēja vairāk nekā 650 apmeklētāju, interesi par investīcijām Rīgā izrādījuši 150 investori un potenciālie sadarbības partneri, notika vairāk nekā 50 tikšanās konkrētu investīciju projektu izpētei, atskaitās Attīstības departaments.

2010. gadā  izstādē piedalījās vairāk nekā 17 000 pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībnieki no 81 valsts, tai skaitā 3 600 investori un 428 pašvaldību pārstāvji, kā arī attīstītāji, baņķieri, būvnieki, arhitekti u.c.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām