Būve

Meklēs būvnieku Ulmaņa gatves un Beberbeķu ielas krustojuma rekonstrukcijai

Ingrīda Drazdovska, 09.02.2011

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Lai uzlabotu satiksmes drošību, Rīgas domes Satiksmes departaments (RDSD) tuvākajā laikā plāno izsludināt atklātu iepirkuma konkursu par Kārļa Ulmaņa gatves un Beberbeķu ielas krustojuma rekonstrukciju.

Projekts tiks īstenots ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu. Projekta kopējās izmaksas ir 190 tūkstoši lati, bet ES līdzfinansējums ir vairāk nekā 140 tūkstoši latu.

Pēc rekonstrukcijas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs nodrošināta ērtāka piekļuve sabiedriskā transporta pieturvietām un uzlabota satiksmes drošība, raksturoja RDSD direktors Edgars Strods.

Projekta ietvaros pie K.Ulmaņa gatves plānots izbūvēt jaunas gājēju ietves, ierīkot labiekārtotas sabiedriskā transporta pieturvietas, kā arī sakārtot gājēju piekļuves maršrutus gājēju tiltiņam. Projekts paredz paplašināt gatves pamatbrauktuves joslas, uzstādīt brauktuves virzienu sadalošās barjeras un triecienu absorbējošos elementus.

Līdz ar K.Ulmaņa gatves un Beberbeķu ielas krustojuma pilnveidošanu un labiekārtošanu tiks nodrošināta arī brīvāka maģistrālā transporta plūsma.

ERAF projekta ietvaros Satiksmes departaments drīzumā plāno izsludināt vēl sešus atklātus iepirkuma konkursus sekojošiem projektiem: Gājēju pārvada pār Kārļa Ulmaņa gatvi pie Kalnciema ielas būvniecība; Krišjāņa Valdemāra un Daugavgrīvas ielas satiksmes mezgla rekonstrukcija; Upesgrīvas ielas, Kalnciema ielas, Remtes ielas, Kukšu ielas rekonstrukcija; Vienības gatves rekonstrukcija no Kaplavas ielas līdz Ozolciema ielai; Akadēmiķa Mstislava Keldiša ielas rekonstrukcija posmā no Ulbrokas ielas līdz Lubānas ielai.