Meladzes koncerts Dinamo var radīt 400 tūkstošu latu zaudējumus

2011. gada 04. marts plkst. 14:33
Autors: Db.lv
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Gadījumā, ja Rīgas Dinamo neizdosies atrisināt problēmas ar aizņemto Arēnu Rīga divu spēļu dienās, hokeja klubam var rasties zaudējumi līdz pat 400 tūkstošu latu apmērā negūto ienākumu veidā. Patlaban Rīgas Dinamo problēmas rada fakts, ka divās no trim iespējamām nākamās kārtas spēlēm KHL izslēgšanās spēļu dienās būs, visticamāk, jāaizvada kādā citā hallē, jo Arēna Rīga 12. un 18. martā ir aizņemta, raksta BNN.LV.

12. martā tur notiks Krievijas populārā estrādes mākslinieka Valērija Meladzes koncerts, uz kuru ieeja ir jau no pulksten 17.30. Savukārt 18. martā Arēnā Rīga uzstāsies gregoriāņu mūku dziedājumu iedvesmotā vācu grupa Gregorian. 18. marta spēle būtu jāaizvada tikai gadījumā, ja kāda no komandām sēriju uz to brīdi jau nebūs uzvarējusi. Tādējādi šobrīd Arēnā Rīga Dinamo varētu aizvadīt tikai 14. martā paredzēto spēli.

Dinamo Rīga pārstāvji gan neatklāj kādi ir kluba ienākumi izslēgšanās spēlēs par katru aizvadīto spēli, uzsverot, ka finanšu rezultāti tiks apkopoti sezonas noslēgumā. BNN rīcībā esoša neoficiāla informācija liecina, ka vidējie ienākumi no vienas Rīgas Dinamo mājas spēles Arēnā Rīgā izslēgšanas turnīrā sasniedz aptuveni 150 līdz 200  tūkstošus latu. Lauvas tiesa no ienākumiem tiek gūta no Dinamo spēļu biļešu tirdzniecības, bet krietni mazāk – no suvenīru un atribūtikas tirdzniecības. Ienākumi par ēdināšanu un dzērieniem paliek Arēna Rīga rīcībā. Dinamo gan vēlas, lai klubs gūst arī daļu no šiem ienākumiem, tomēr pagaidām par to nav izdevies vienoties ar Arēnu Rīga.

Ja Dinamo, piemēram, spēles būtu jāaizvada mazāk ietilpīgā hallē, piemēram, Liepājas ledus hallē, kurā ietilpst tikai aptuveni 1 500 skatītāju, potenciāli negūtie ienākumi no spēlēm būs ļoti ievērojami.

Klubs šobrīd aktīvi risina jautājumu par spēļu aizvadīšanu Arēnā Rīga. Viens no variantiem esot spēļu datumu mainīšana, tomēr šādu pārrunu rīkošanai jāzina nākamais pretinieks un jānoskaidro viņu viedoklis, skaidro Dinamo Rīga pārstāvis Jānis Stepītis

Pretinieks būs zināms tikai sestdien: nākamajā kārtā Rīga var tikties ar Jaroslavļas Lokomotiv vai Maskavas apgabala Atlant. Klubam esot arī vairāki citi varianti. «Klubs strādā pie vairākiem variantiem, kurus pagaidām sīkāk neatklāsim,» tā J . Stepītis.

Rīgas Dinamo jau vairākkārt runājusi par to, ka vēlas būvēt savu hokeja halli.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi