Meļko: Latvenergo lieta bija «kā sniegs uz galvas»

2011. gada 25. janvāris plkst. 9:32
Autors: LD
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Nekādu mājienus par to, ka pašam būtu jāatkāpjas no amata, bijušais Latvenergo viceprezidents Aigars Meļķo neatceras, turklāt, ja tādi būtu bijuši, viņš, visticamāk, būtu izskatījis iespēju atkāpties, tāpēc pērnā gada vasaras notikumi A. Meļķo bija «kā sniegs uz galvas».

Brīdī, kad KNAB jūs aizturēja, kuluāros izskanēja, ka jūs abi esat tikuši brīdināti, ka no amatiem ir jāatkāpjas, un tad, iespējams, nebūtu arī attiecīgās konsekvences. Cik lielā mērā tas atbilst realitātei?

«Tad varbūt esmu slikti dzirdējis, bet tādus mājienus personīgi gan neatceros. Ja tādi būtu bijuši, droši vien būtu izskatījis iespēju atkāpties. Nevaru neko šajā jomā teikt par savu kolēģi K. Miķelsonu – varbūt viņš tika brīdināts, bet diez vai. Laiku pa laikam jau ir bijuši mēģinājumi atbrīvoties no mums. Jāatzīmē, kā tā arī ir valsts īpatnējā specifika. Vasaras notikumi bija pārsteidzoši, ceru, ka pienāks diena, kad viss sakārtosies pa vietām. Ja uzmanīgi vērojam Latvijā un Austrumeiropā notiekošo, redzam, ka pārmaiņas notiek, jautājums ir tikai – vai uz labo pusi. Vasaras notikumi tiešām bija kā sniegs uz galvas. Droši vien kādreiz jau uzzināsim, kas un kā tur bija patiesībā.»

K. Miķelsons pavēstījis, ka saistībā ar notikušo plāno vērsties Eiropas Cilvēktiesību tiesā. Vai jums ir līdzīgi plāni?

«Man var būt visādi plāni, bet es neesmu jurists. Tāpēc man ir advokāti, un viņi lai arī par to domā, kā labāk un pareizāk rīkoties.»

Visu interviju ar bijušo Latvenergo viceprezidentu lasiet jaunākajā biznesa žurnāla LD numurā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām