Melngailis par nākotnes plāniem runā atturīgi

2010. gada 01. jūlijs plkst. 16:28
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

Līdzšinējais Parex bankas vadītājs Nils Melngailis jaunās Citadele bankas atklāšanā par saviem nākotnes plāniem izteicās atturīgi.

Viņš norādīja, ka patlaban vēl nav skaidrības, ko viņš darīs turpmāk, kā vienu no iespējām minot palikšanu vecajā bankā, tomēr viņš uzsvēra, ka, visticamāk, meklēs citus izaicinājumus.

Jau veicot bankas restrukturizācijas procesu, N. Melngailis esot teicis, ka nepretendēs uz vadītāja amatu. Viņš norādīja, ka vecajai bankai nepieciešams vadītājs, kam ir starptautiska pieredze.

N. Melngailis sacīja, ka neizslēdz iespēju, ka slikto bankas daļu varētu sadalīt vēlreiz, ja atradīsies investors, kas vēlēsies nopirkt tikai kādu daļu no tās.

Db.lv jau ziņoja, ka Citadele bankas valdes priekšsēdētāja amata pienākumus pilda Juris Jākobsons, valdes locekļu amata pienākumus pilda Guntis Beļavskis un Valters Ābele, padomes locekļu amata pienākumus pilda Andžs Ūbelis, Juris Vaskāns un Klāvs Vasks, bet Amanda Bikše pilda bankas Iekšējā audita dienesta vadītājas amata pienākumus.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām